Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha az utcán egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az utcán egy meleg pár kézenfogva megy, adnak egymásnak egy puszit, akkor egyből beszólnak, megverik őket?

Figyelt kérdés
Nagy rá az esély?
2023. szept. 5. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Elég nagy.
2023. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
budapesten szerintem nem, már többször láttam fiatal párokat. máshol nem tudom
2023. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Magyarországon minimum évtizedek óta nem vertek meg ilyesmiért senkit.
2023. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Ne legyetek ennyire nárcisztikusak melegek! A kutyát sem érdekli ez. Miért hiszitek hogy mindenmi titeket sasol az utcán ha kézenfogva mentek? A világ nem körülöttetek forog.
2023. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Sztem ciki.

Van egy meleg par ismerosom de ok sem jarnak kezenfogva az utcan.

2023. szept. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jani Belucci ***** válasza:
89%
#4: Örülök hogy te ilyen "elfogadó" és "felvilágosult" vagy, hogy a te ingerküszöbödet nem ütné meg ha kézenfogva sétáló melegeket látsz, de sajnos az ország jelentős része nem ilyen. Elég lenne csak megkérdezni a Háttér Társaságot, hogy hány esetről kapnak bejelentkezést.
2023. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Van,hogy séta közben meg-megfogjuk egymás kezét és puszi is fordult már elő,de semmi reakció nem volt rá!
2023. szept. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem azt mondanám, hogy rögtön azonnal egyből beszólnak vagy megverik őket, de minél tovább, minél hosszabban sétálnak kézenfogva és minél több puszit adnak egymásnak nyilvánosan, annál nagyobb az esélye, hogy előbb-utóbb lesz valaki, aki minimum beszól vagy megjegyzést tesz. Ha nem is azonnal, de az idő növekedésével, múlásával azért egyre nagyobb esély lesz rá. Nyilván a település méretétől, jellegétől is függ, hogy kb. mikor, pl. főváros, nagyváros, kisváros, falu.
2023. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!