Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Intim szőrtelenítéshez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítéshez az alábbi Philips-borotváról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Vannak olyan részeim ahol teljesen tükörsima akarok lenni, de van ahol rövid fanszőrzet kellene.

Árban is megfizethetőnek néz ki.

Van aki használ ilyet?


Nem akarok intim szőrtelenítésre eldobható borotvát meg borotvahabot használni. Kizárólag elektromos borotva érdekel.



2023. szept. 18. 17:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt teljesen jo én is ezt használom a teljes testre mindenhol mas fejjel nagyon jó es praktikus tusolas kozben is használható. Csak ajánlani tudom.
2023. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én használok (mondjuk nem tudom mit keres a hastagek között a homoszexualitás, nem fosmindegy hogy aki használja az kihez és mihez vonzódik?), szerintem jó cucc. Borotvával mondjuk talán egy fél fokkal simább hatást lehet elérni, de az is lehet hogy csak én vagyok béna.
2023. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált

Hasra mellkasra hónaljra intimre hátra hasznalom

Teljesen jó

20/f

2023. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom használja lent, neki bejött.
2023. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Már sokfélét kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban.

Csak ajánlani tudom!

2023. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A zacsin hogy használjátok?Nekem is ilyen van de ott nem mertem.Feltem,H becsüli vagy megvagja.
2023. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Zacsin nem hasznalom ott normal borotvával csinalom.mindenhol mashol igen
2023. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

#6 Én a zuhany alatt szoktam használni, és a lefolyóba addig beteszek egy konyhai lefolyó szűrőt, hogy ne duguljon el.

A meleg víz alatt a zacsi is szépen kisimul, mindenhol sokkal puhább lesz a bőr, és így sokkal könnyedébben és biztonságosabban lehet leszedni a szőrt mindenhonnan ahonnan szeretnéd.

Nekem a sheavajas arckrém vált be eddig a legjobban, a borotvált részeket törölközés után azonnal bekenem, és beszívódás után ismét bekenem véknyabban. Másnap általában már nem is kell bekenni, csak ha addig pluszban zuhanyzok valamiért. Soha nincs semmilyen irritáció, viszketés, és nagyon komfortos érzetet ad.

Én a natúr (nem illatosított) sheavajas arckrémet használom erre a célra, de az illatos változatai sem rosszak, csak én nem szeretem keverni magamon az illatokat.

2023. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem is simán megy a zacsi

Melegvíztől kisimul aztán könnyű kifeszíteni hogy ne kapja be és szépen leszedi a szőrt

2023. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És ezt a borotvát hátul az ánusz környékén is jól lehet használni, nem?
2023. szept. 20. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!