Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kaki szex vélemények/tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaki szex vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
18F.

2023. okt. 11. 01:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasim jó, bejön, szeretem és ilyen vágya lenne, meg tenném neki. Ezt kötődés nélkül biztos hogy senkinek sem! De annyiba kifújna a dolog, hogy azt csinál az enyémmel amit akar, meg úgy kéri ahogy szeretné, de én az övével semmit :D

25

2023. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%
Ehhez már tényleg aberráltnak kell lenni. Szerintem előbb fordulj pszichológushoz mielőtt rádszarna valaki, de ha ez a fétised feküdj bele a pöcegödörbe. Én inkább egy meleg fürdőt választok.
2023. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Melegfürdőt választasz?

Akkor te meleg vagy? Vagy mi?XD.

12/12.

2023. okt. 12. 11:48
 14/25 anonim ***** válasza:
34%

Azt azért fölöttébb érdekesnek tartom, hogy ez a kérdés a homoszexualitás kategóriába került, és pluszban kapott még egy homoszexualitás és maszturbálás hashtaget is.

Sokszor azt hiszem, hogy már nem tud meglepni semmi sem, de aztán rá kell jönnöm, hogy az ilyen kérdésektől azért még mindig ki tudok akadni.

2023. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🥳🥳😂😂😂😂
2023. okt. 18. 00:41
 16/25 anonim ***** válasza:
Én a világon mindent imádok aminek egy pcike köze is van a szexhez, ez alól az egyetlen kivétel a kakiszex.
2023. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15-16 Szerintem kettőnk közül csak te vagy az, aki vonzódik a szarhoz. Ha te ezt normálisnak tartod, akkor küldj el minden olyan embert pszichiáterhez, aki nem eszi és nem nyalja a szart úgy ahogy te.
2023. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Okes sztem a kakinak finom íze van enyhén keserű és édes egyszer az ujjamról lenyaltam kiváncsiságból.
2023. okt. 18. 22:02
 19/25 anonim ***** válasza:
17%
En is imadom! Nagyon gyakran csinalom. Bejon, ha a dom megeteti velem!
2023. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%

A széklet számtalan olyan fertőző parazitát, vírusokat, baktériumokat és gombákat tartalmaz, amik miatt az fertőző anyagként a WC-be való, nem pedig vissza az ember tápcsatornájába, ahonnan az eredetileg ételként eljutott a bélrendszerbe, és székletté alakult.

Csak néhány komolyabb bajokat is okozható kórokozó, ami a székletben előfordulhatnak (vagy alapból ott is megtalálhatóak): Helicobacter pylori, Giardia lamblia (giardiasis), Entamoeba hystolytica, Cryptosporidium, Enterobius vermicularis, Campylobacter, Yersinia, Shigella, rotavírusok, adenovírusok, calicivírus, Candida (candidiasis), stb.

2023. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!