Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogyan tudok hosszút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogyan tudok hosszútávú tartós párkapcsolatra lelni?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt párom sajnos de nagyon szeretnék. És nem egyéjszakásat hanem egy olyan párt szeretnék akivel le élhetem az életem. Tudom nem biztos hogy összejön egyből de nem fogom feladni. Hol tudok így ismerkedni? Társkeresőn? Melegbárban? Tippeket, tanácsokat előre is köszönöm! 18f

2023. okt. 16. 17:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék hogy bulizni nem igazán szeretek úgy hogy az kilőve.
2023. okt. 16. 17:11
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

44vagyok 😅

Szerintem amit keresel a melegeknél nincs,

Vagy 100ból 1él valóban kapcsolatban heteró normatívák szerint.

Nagy a valószínűsége hogy tartós kapcsolatot ilyen fiatalon nem fogsz találni, max nyitott kapcsolatot.

Lehet ez ellen leponzozni de én nem ismerek olyanokat akik ne lennének így - celebek, influenszerek, szomszéd, ismerős, mind nyitott kapcsolatban vannak-vagy hármasoznak.

Szóval előbb ezt rágd meg.

2023. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Én szívesen ismerkedek, ha van hozzá kedved.

Nekem olyan gondom van azokkal akiket én találtam és melegek, hogy full játszák azt a meleg akcentust, meg ha alapból olyan, én nem olyat szeretnék.

Hamem olyan embert, akin egyáltalán nem látszik, hogy meleg.

24 vagyok. Ha gondolod, írj.

2023. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Négy párkapcsolat után azt hiszem, elmondhatom,hogy nincs tartós,hosszú kapcsolat.

Max két - három év, addig bírja a többség és sajnos sokszor előjel sincs,csak pofonként kapod a szakítást.

Minden kapcsolatom szépen indult,egyutt élés volt mégis itt vagyok magányosan.

De nem ismerek olyat senkit,aki öt évnél tovább élt volna kapcsolatban.De már ott is a végén szaunázás volt,hármasozás,nyitás, stb.A lelki összhang hamar megbomlik, mert általában az egyik fél mindig többet tesz bele és így nem jó.Közösen kellene és a gondokat megbeszélni, nem egyből szakítani.

Bár te fiatal vagy, előtted még van lehetőség,sokunknak már elment a vonat...


54 F

2023. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Jani Belucci ***** válasza:
78%
Szerintem az egyik legnehezebb kérdést tetted fel az élettel kapcsolatban. Nem csak a melegeknek okoz ez problémát, hanem mindenkinek. Az egyik legfontosabb dolog szerintem az az önismeret. Tudd, hogy milyen igènyeid vannak, mik azok amiken változtatnod kell. Csak úgy találod meg a hozzád illő puzzle darabot, ha először alaposan szemügyre veszed önmagad. Csak sajnos néha pont a saját puzzle darabodat nem látod tisztán. Ezért kell hozzápróbálnod sok másikat, hogy lásd mi az ami nem passzol, és előbb utóbb rá tudsz jönni, hogy milyen vagy te magad. Szóval egy 18 éves fiúnak én azt tanácsolom, hogy ne törődj azzal, hogy a nagy őt hajszold, előbb próbáld ki magad különböző emberekkel, míg rá nem jössz hogy ki passzolna hozzád. Ezután már világos lesz, ha a nagy ővel sodor össze a sors.
2023. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Első lépés: költözz külföldre. Ott talán van esély ilyenre is.
2023. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha felszínes dolog ha nem, de a külsőtől függ az egész, melegeknél és heteróknál is.
2023. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ilyen. Álmokat kergetsz. Max 1 év és kell az új.
2023. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Két tartós kapcsolatom volt.

Az első 11 évig tartott. (Sajnos egy betegség véget vetett ennek.)

A második 13 éve tart.

2023. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy:( nagy szerencse kell, hogy a jo emberrel jo idoben talalkozz. Kulonben paran atcsesznek az eletben es feladod. Tapasztalat. Mar oda jutottam, hogy nem is ismerkedem. Kicsit belefaradtam, hogy a huszadik emberhez is nyitottan, oszinten, bizalommal fordultam es az lett a vege, hogy mindegyik atcseszett. Kiderult, hogy hirtelen a komoly kapcsolat helyett inkabb megis kalandot keresnenek, nekem meg nincs kedvem idegenekkel agyba bujni, ugy zanzasitva ennyi. Nem tudom miert gondolja mindenki azt, hogy alap dolog osszefekudni mindjart az elso alkalommal, de meg a masik nevet sem tudja cseszki. Na mindegy, tudom…prud vagyok, maradi vagyok, foldhozragadt stb..
2023. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!