Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki akar kapcsolatot miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki akar kapcsolatot miért akar, aki nem az miért nem?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki kapcsolatban volt, megutálta az egészet, így inkább marad szingli?

2023. okt. 26. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban vagyok és utálom az egészet. Amikor szingli voltam azt utáltam, hogy senki sem szeret. Lennék szivesen szingli, de utána tudom, hogy azon picsognák, hogy miért vagyok egyedül. Szóval igen.
2023. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért utálod?
2023. okt. 26. 11:41
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert túl sokat vagyunk együtt és sose tudok egyedül lenni, pedig igényelném. Viszont ha meg egyedül vagyok 2 nap után hiányzik a pasim.
2023. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Lóxar való az ilyeneknek ,nem kapcsolat....
2023. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3) ez nálunk is így van.
2023. okt. 26. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Akkor minek itt kérdezni?

Maradjatok benne és ne panaszkodjatok. Tudtam mindig,hogy az emberek többsége képtelen a hűségre és arra,hogy értékelje ha van valakije.És ezeknek van párja...

Aki értékelné, mert magányos, annak nem sikerül semmi. Qva életbe.

2023. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Akinek nem sikerül annak valószínűleg oka is van, itt a gyk-s emberek szerint olyan nehéz kapcsolatot kialakítani, mint nobel-díjat kapni. A sok szinglinek megy a panaszkodás mindig, ahelyett hogy tennének is valamit azért hogy ne egyedül éljék le az életüket xd
2023. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy jogos. Én külföldön élek, nem vagyok se jóképû, se gazdag, de szerintem ha akarja az ember, talál maga mellé társat. Csak türelmesnek kell lenni
2023. okt. 26. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Kapcsolatban vagyok. Nem adnám semmiért!

És senkiért. :)

Dehogy utáltam meg! Imádom!

2023. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Meguntam a sok kamus kocsogot
2023. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!