Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki akar kapcsolatot miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki akar kapcsolatot miért akar, aki nem az miért nem?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki kapcsolatban volt, megutálta az egészet, így inkább marad szingli?

2023. okt. 26. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig voltam szingli, és közben csak alkalmi kapcsolataim voltak, amíg végre rátaláltam a páromra, aki egy igazi férfi minden téren.

Ennek már több mint egy éve, és nyugodtan elmondhatom, hogy soha életemben nem voltam ennyire boldog és kiegyensúlyozott.

2023. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a legtobbje csak kurni akar
2023. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha a párom egy pasi és szeretem ha tele van érzelemmel gyengédséggel,egy kis bohémsággal,szeretem ha egy pasi ellágyul amikor egy kapcsolatban vagyunk.Amikor csak nekem megmutatja a pasi azt hogy egy pasi is tud érzelmes lenni.szeretem ezt egy sima hétköznap is érezni.ezeket csak egy igazi párkapcsolatban érezheti az ember.
2023. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A 13-as válaszban végre elolvashattam,ami egy igazán szép,boldog párkapcsolat lényege !

Volt már ilyen és várok ismét egy ilyenre, de azt hiszem, sokan vagyunk így ezzel...

2023. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

„aki nem az miért nem”


Sokat dolgozom.

Ugyanakkor a munka az egyetlen muszáj dolog az életemben minden mást úgy rendezek ahogy én szeretném.


Ha akarok itthon ülhettek egész nap és filmezhetek, vagy zenét hallgatok az erősítőn vagy netezek tök mindegy.

Akkor megyek vásárolni amikor én akarok akkor takarítok amikor én akarok. Senki nem ül a nyakamon és ugat bele a magénéletembe.

Úgy rendeztem be a házam ahogy az én ízlésemnek megfelel.


Ha elakarok utazni azt is eltudom intézni pl most van folyamatban egy Zürich-böl Milánó-ba utazós projektem és ez is lényegében csak egy e mail-embe került.

Hogy ha már az ottani kapcsolatom mindig jön a kérésivel, hogy mi kéne mindig neki végülis egyébként ez csak pénz.


Mondjuk az vicces volt, amikor volt olyan munkatársam, aki azt feltételezte, hogy mivel én egyedül élek igy még nemiéletem sincs. Elképesztő, hogy milyen buta emberek vannak.


Ahogy én látom az emberek 90%-a azon görcsöl hogy párkapcsolatosdit játszón és tovább örökítse a genetikáját. A többség ezzel egyébként nem jár jól.


Én szerencsére meguszom évi egy két bepróbálkozóval.

Ebből volt olyan, aki totál idegbeteg volt, volt olyan aki szimplán csak buta azt sem tudta hogy a személyit hol kell csináltatni.

Megint mások totál alkoholisták vagy nyakig elúsztak a bankhitelekben.


Én meg nem kívánom a másnak a totál csőd életét se finanszírozni se helyrehozni. Pláne nem kívánok függeni senkitől, hogy az meg beleszóljon abba, hogy én mit mikor és miért csinálok meg.


Van olyan munkatársam, akinek a lánya soha nem dolgozott annak a férje feketén dolgozik azoknak is maximum csak akkor van pénzük, ha a pasas kapott valami munkát. Van 5 gyerekük konkrétan semmijük nincsen.


Én nem kívánok ilyen sorsra jutni.

Mondjuk ezért van az hogy 1000 X átgondolok mindent meg utána olvasok mindenek az autótól kezdve a mosógépen át egy telefonig mindennek utána nézek.


Egyébként felnőtt 30-as 40-es emberek mért nem ismerik az óvszert ?


De hát igen ahogy egy alkesz munkatársam mondta volt én csak egy értelmi fogyatékos r.,,,hadt zsidó vagyok.

Aki áprilisban Milánóba megy Zürich-böl a 6 éves Audián.


Nekik sokkal jobb életük van. Adjuk meg a császárnak ami a császáré.

2023. okt. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!