Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor megkeseredett embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megkeseredett embernek hívtok, akkor miért nem gondoljátok át egy pillanatig sem, hogy miattatok vagyok megkeseredett?

Figyelt kérdés
nov. 26. 11:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Ebből aztán lehet tudni, hogy ki vagy...

Képzeld el amúgy, ha mindenki megkeseredne aki már pofára esett. Másból sem állna a világ.

nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%

Mert a melegek (ahogy az lmbtq nagy része) nárcisztikusak, kizárólag saját magukkal foglalkoznak.

Ezért állnak a profiljaik is elvárásokból és nem abból, hogy ők mit tudnak nyújtani egy másik embernek.

nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#2


Milyen jó, hogy ezt írod. Pont egy ilyen ember hívott megkeseredettnek.

[link]

nov. 26. 11:40
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Azért ezt nem lehet általánosítani, kedves 2-es válaszoló.

Ezt te is tudod,egészen biztos !

nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
fu de idegesito vagy
nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem ismerlek nem tudom ki vagy. Mégis miért vagy miattam megkeseredett?
nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, de ez az azonnal támadó és általánosító kérdés, illetve a csatolt képi bizonyíték pont, hogy csak megalapozza, hogy megkeseredett vagy.

A srác csak kérdezte, hogy milyen srácot keresek, te meg azonnal támadó hangnemben visszavágtál.

Ezt lehetett volna kedvesebb én is letudni, akár csak annyiban is, hogy bocsi, mást keresünk.

Ja, és mondom ezt úgy, hogy túlsúlyosként nekem is volt/van jópár olyan ismerkedős esetem, ami miatt lehetnék megkeseredett, még mielőtt rámhúzod, hogy az én "fajtám" miatt vagy megkeseredett.


Most egyébként mit is vétett ez a srác, hogy őt is vádolod a megkeseredettségeddel?

Ha mindent a szívedre veszel, akkor nagyon nem lesz neked egészséges a valóban húspiachoz hasonlító meleg ismerkedés. A te érdekedben vagy lazítanék a helyedben vagy abszolút kivonnám magam ebből a stresszelő környezetből. Hidd el, tapasztalatból beszélek, mert én is voltam ilyen, akit könnyen triggerelt bármi és ez nagyon nem tesz jót.

nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7


Nekem több képem is ki van rakva, mégis ő várja el a nulla darab képével, hogy legyen jó farkam. Szóval a srác nem csak kérdezte, hogy milyen srácot keresek, hanem az elvárásait sorolta már akkor is, amikor még meg se szólalt.

nov. 26. 12:12
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Vagy csak a preferenciáját írta ki.

Nem egy listát állított ki neked az első üzenetben, hogy ilyen meg ilyen legyél. Kiírta az adatlapjára azt, amit akar és innentől rajtad múlik, hogy mi a reakciód.

Emberibben is lehetett volna ezt kezelni, például azzal, hogy nem egymást keressük és kész, de nem, neked le kellett állnod a saját felsőbbrendűségedet hangoztatni.

Igen, gáz, hogy semmilyen képe nincs kint és úgy írta ezt ki, de neked nem kell erre a szintre lesüllyedni.

nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Jani Belucci ***** válasza:
67%
Tudod az a szép az online ismerkedésben, hogy nem kell leállnod beszélgetni mindenkivel. Ha már a profilja alapján nem tetszett a srác hozzáállása a dolgokhoz, akkor minek állsz szóba vele? Magadnak generálod a problémákat. Simán megtehetted volna, hogy nem válaszolsz neki, és aztán nem írogatsz ki ilyen kérdéseket képekkel illusztrálva. Egyszerűen mész tovább és éled az életed. De neeem... Neked minden áron kell a dráma, meg az áldozat szerep. Okolnod kell valakit a saját nyomorúságod miatt, mert máskülönben szembe kéne nézned azzal, hogy te magad vagy minden bajod okozója.
nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!