Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor megkeseredett embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megkeseredett embernek hívtok, akkor miért nem gondoljátok át egy pillanatig sem, hogy miattatok vagyok megkeseredett?

Figyelt kérdés
2023. nov. 26. 11:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj te tényleg gáz vagy..megnéztem a levelezésed is,ott is csak önsajnálat ,meg szenvedés van…
2023. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#10


És ha egyszerűen továbblépek, akkor hogy fog ebben az alsóbbrendű egysejtűben tudatosulni, hogy az ő élete kevesebbet ér az enyémnél?

2023. nov. 26. 12:25
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
miert erne kevesebbet barki elete? te suttyo fsz xd
2023. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
Én se tudtam volna mit reagálni a kirohanásodra szerintem. XD Srác csak ismerkedni akart te meg rögtön nekiestél h szarember. Erre mit lehet mondani? Menj terápiára. Egyértelműen van valami komplexusod
2023. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14


Mert te se vagy különb nála. Ne lehet, hogy ez az egyszerű ok?

2023. nov. 26. 12:34
 16/29 anonim ***** válasza:
85%
Mindig szeretem amikor a tizenéves anyunál lakok kis senkik hívják alsobbrendűnek a mérnököt..
2023. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Jani Belucci ***** válasza:
88%

"az ő élete kevesebbet ér az enyémnél"


Na, csak kibújt a szög a zsákból. Ezzel a mentalitással meg is alapoztad magadnak, hogy egyedül fogsz meghalni. Te vagy a probléma. Nem mások.

2023. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Jani Belucci ***** válasza:
68%
Ha meg alacsonyabb rendű, akkor hogyan lehet az mégis, hogy miatta vagy megkeseredett? Ha ennyivel jobb vagy nála, akkor miért érdekel mit gondol rólad vagy milyen elvárásai vannak?
2023. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#18


Nem az érdekel, hogy mit gondol rólam vagy milyen elvárásai vannak, hanem zavar, hogy rossz ember. Rosszabbá teszi a világot, amiben élünk, ezér erkölcsi kötelességünk az ilyen emberek ellen fellépni. Nem pedig szó nélkül elmenni mellettük.

2023. nov. 26. 12:56
 20/29 Jani Belucci ***** válasza:
69%
És ki a f4szom vagy te, hogy az erkölcs mércéje légy? Pusztán azzal megbuktál erkölcsből, hogy magadat valami felsőbbrendű lénynek hiszed. Az erkölcs empátiából fakad, ahhoz pedig ki kéne húzni a fejed a seggedből. Egy antiszociális világtalan balf4sz vagy. A saját életedet nem tudod kordában tartani, nem hogy másokét. Vakon sodornak téged az érzelmeid, és a kis komplexusaid. Előbb magadba kéne rendet tenni. Utána lehet majd erkölcsrendészkedni.
2023. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!