Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek körében gyakrabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek körében gyakrabban előfordul, hogy idővel újra összejönnek az exszel?

Figyelt kérdés
Azért gondolom ezt, mert a meleg világ amúgy is eléggé kicsi, tehát sokszor újra belefuthat az ember az exébe, illetve mivel ilyen kevés ember közül lehet választani, sokkal nehezebb igazán passzoló társat találni.

dec. 12. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
igen kevés ember közül lehet választani? Tanyasi világban lehet, de vannak városok is.
dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszitek, hogy a melegek valami külön állatfaj? Miért lenne bármiben más ez, mint heteroknál? Van rokonom, aki kétszer is összejött palijával, miután először szétmentek elég durva dolgok miatt.
dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki vagyok, igen előfordult már, hogy az exemmel jártunk össze folyamatos csak szexkapcsolat címén, mert nem volt más a közelben.
dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jani Belucci ***** válasza:
83%
Ha szakítasz valakivel, aztán meg összejössz vele újra, akkor simán hülye vagy. Vagy azért mert kidobtad, vagy azért mert visszamész olyanhoz, akivel nem volt jó együtt. Lényegtelen hogy mennyi meleg van összesen, van annyi hogy ne számítson N-1.
dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a sarokkő nálam is,mint amit Belucci írt! Tökéletesen igaza van, az utolsó szóig !

Tartsuk már magunkat annyira gerincesen, hogy nem mászunk vissza - ehhez pofa kell. És nem engedunk vissza - ehhez megalkuvás kell.

Mondom ezt úgy, hogy két exem is vissza akart jönni, az egyik elég sokszor megkeresett,de szó sem lehetett róla és senkinél nincs kivétel.

Én nemhogy exhez,de még olyan munkahelyre sem mennék vissza,ahol már dolgoztam.

dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én saját tapasztalatból nem teljesen értek egyet. Bár exemmel tényleg feleslegen jöttem össze, de hitem szerint volt még próbálkozási időnk és bizonyos szempontból jobb lett. Ha akkor nem jövünk újra össze, akkor továbbra is rosszul emlékszem rá. Ez valójában segített. Távkapcsolatban voltunk, életképtelen volt, felhúztam magamat valamin, túl szigorúan zavartam el, mégsem tudtuk elengedni egymást, adtam neki egy esélyt, jobb lett a kapcsolat, végül mégis a távkapcsolat miatt szakítottunk. Kiderült, hogy ugyanúgy exszel sem volt képes változtatni és ő már soha sem fog. De így is 2 éven belül lett vége, exét 5 évig húzta. Mondjuk: itt ex is bekavart... Amikor én gyorsabban gondolkodtam változtatáson és exem állítólag jobban szeretett engem, akkor manipulálni kezdte... Ő pedig szerintem hagyta, de a delikvens illető tagadja ezt. Végül hiába költöztünk volna össze, mert 1 év múlva jött párom és nem társkeresőről. Úgyhogy felbukkant volna sorsszerűen és mindenképpen. Ha együtt maradok balfékkel, akkor elcsábít tőle.


A másik eset pedig az akkor érkezett párommal kapcsolatos, de ez valójában nem mindennapi sztori. Voltak nárcisztikus problémái és egy mocsok állat - ezt kihasználva - szét is szedett minket huzamos időre. Komplett társaság lett belőle és tévképzeteket tápláltak be páromba. Tudtam, hogy nem önszántából tette. Addig küzdöttem, amíg legyőztem az illetőt és párom bűnbánattal tért vissza. Össze is költöztünk, boldogok vagyunk, a társaság takarodott francba. Hiszem azt, hogy sokkal tovább együtt leszünk most már így. Jobban meg is becsül és tisztel a tetteim miatt. Itt konkrétan győztem, megmentettem, én akartam így, és nem feltétlenül voltam hülye. Ha 1 éven belül megint visszájára fordulna, akkor talán. De kétlem. Illetve ismétlem: ez nem szokványos helyzet volt.

dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát érdekes módon nekem kétszer is előfordult és pont a két nagy szerelmemmel. Mostani párom sokkal nagyobb szerelem, ilyen durva élettörténetet balfékkel nem játszottam volna végig. Illetve alapvetően átgondoltam mindent nagyon és balféknél éreztem az igazi érzéseit... Csak hát ott volt a manipulatív ex. Páromnál pedig tudtam, hogy elhúzódhat sokáig és belerokkanhatok. Valamilyen szinten bele is rokkantam. Senki nem csinálta volna. De ha igazam van és érzem az utamat benne, akkor végsőkig harcolok. Ez így alakult. Nem mentünk volna mi szét, ha az az állat nem kerül be a képbe. Őt is csak egy barát hozta be és már az a barát sem barát. Ennyit erről.
dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel benne már megbizok és nehéz találni megbízható anonim srácot így igen
dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen összejönnék
márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!