Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, veletek is előfordul? Vagy hagynom kéne az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy férfi, akivel ismerkedek. Alapvetően szimpatikus és tetszik is, 2x találkoztunk eddig. De azért azt nem mondanám, hogy "álompasi", viszont tudom az élet nem tökéletes, nem akarom elszalasztani ezt a lehetőséget, nem várhatok örökké valakire, aki mindenben pont az esetem.

Szerintetek ez normális?

Illetve járok konditerembe. Ott kb 10/9 fiú tetszik, és kicsit rosszul érzem magam, hogy más fiúra vágyok, vagy más fiút külsőre vonzóbbnak találok, mint akivel ismerkedek. Ez el fog múlni később, ha megszeretem? Vagy akkor is megmarad, és ti is megnéztek azért más fiúkat? Igazából 2 alkalommal még nem kerültünk olyan közel egymáshoz, még nem érzek olyan mély érzéseket iránta.



dec. 5. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Korotok?
dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Természetes hogy megnézel pasikat. Az is normális hogy 2 randi után még bizonytalan vagy. Adj ennek még időt. De ha nem múlik ez az érzés, akkor ne erőltesd. Nem kell kapcsolatban lenned csak azért, mert félsz hogy egyedül maradsz.
dec. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 steven95 ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan tetszhet más férfi is. El kéne engedni az a tabut, hogy "nem láthatsz esztétikusnak más férfit mert van valakid". Legalábbis ezt az érzelmi intelligenciát megugró emberrel ismerkednék csak.

A külső... nos, én sokszor találom azért vonzónak más külsejét mert ilyen formát én is szívesen elérnék kis edzéssel, tehát "irigykedem", aztán persze más okok miatt i :). Szerintem sok-sok férfi szép, mindenki másképp, sokféle férfiasság van amibe bele tudnék szeretni, de egy valaki mindig csak egyfajta férfit fog képviselni, ezt el kell fogadni. Sokkal egészségesebbnek tartom, ha a párommal nyíltan, oldottan lehet a látott férfiak esztétikáját megbeszélni, mint síri csöndben hallgatni.

Aztán. A külső egy körítés. Egy HAMIS szimpátia. A jó külső arra jó, hogy INSTANT érzelmeket generáljon, mert INSTANT, felgyorsult világban élünk, ahol minden azonnal kell és nincs türelmünk kivárni azt az érzelmi építkezést melynek a végén ott a testi-lelki intimitás, mert "már jó lenne dugni". Tudjuk hova vezet.

Végül. Őszinteség. Önmagaddal. Mennyire kell a szex? Mennyire tetszik a srác? A szellemi-lelki kapcsolatotok épül és ez örömmel tölt -e el? Ha már eljutottál arra, hogy nem szeretnél vele ismerkedni, meg mered-e ezt neki mondani elfogadható időn belül?

Tehát vonzalom az kell, minimális kémia, de hogy utána az legyen a kapcsolat mércéje, hogy mennyire ugranál rá INSTANT, az nem feltétlen jó megközelítés.

dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3-as írt a külső szerepéről és az érzelmi építkezésekről,ez mind szép leírva és elgondolkodtató. Főleg azért mert a való életben ennek halvány nyoma is alig látszik.

Az instant rohamoknak annál inkább van "keletje ".

Kémia pedig ha öt perc alatt nincs meg, akkor öt év alatt sem lesz meg!

dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha fiatal vagy, 35-40 alatt, akkor még várjál,ne éld le az életedet boldogtalanul. Egyedül is jobb lesz, mint egy boldogtalan házasságban.
dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

A nagy lótuszt, kedves 5-ös. A szerelmet is tanulni kell. Mert jön majd egyszer valaki, aki talán pont a nagy Ő lenne, és kérdező nem fogja tudni megtartani, mert semmi "előképzettsége" nincs. És azt sem fogja tudni, hogy ő a nagy Ő, mert nincs viszonyítási alapja.

Szóval, kérdező! Senki sem tökéletes. Azt ne is várd. A szerelemnek, a rózsaszín felhőknek pont az a dolga, hogy eltakarja a hibákat, hiányosságokat. És főleg ne a kigyúrt testükkel operáló fiúk közül válogassál. Neked nem a legszebb srácra van szükséged, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.

dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat 😊

Amúgy most kicsit szünetel dolog, mert lelkileg nincs jól... 2x találkoztunk ugye, azóta alig beszéltünk, mert nehéz időszakon megy keresztül (betegség, munka). Szóval én így háttérbe szorulok. És persze ez nekem sem jó így, mert pont az elején kéne lendületbe lenni és egymásra koncentrálni 🙁

dec. 8. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!