Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Fizetnél rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Fizetnél rendszeresen egy aktívnak? Vagy esetleg fizetsz? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Csak abból indulok ki hogy kevés az aktív és több a passzív.

Ezt látom a társkeresőknél legalábbis.

Volt már hogy elutasítottak és így próbálkoztál?


dec. 29. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is fizettem már szexért. Ráadásul hetero srácnak. Nagyon akartam hogy belém tegye a farkát, neki meg jól jött a zseton. Ivott kicsit, hogy leküzdje a gátlásait, de aztán megpakolt rendesen! Jól jártunk mindketten.
dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez lett volna a másik kérdésem.

Miért akarnak a passzívok egy heterót lerendezni?

Beszélgettem már több ilyen pasival is.

És többen mondták amikor mondtam nekik hogy sok meleg van miért nem keres egy olyat. És mondták hogy ő hetetóval akarja.

Ami kicsit ellentmondás.

dec. 29. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vonzó számomra olyan férfi, aki pénzért akar magának. Vágyölő, lelombozó.
dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Érdekes meglátás. Én úgy érzem, leszopnék egy pasit kíváncsiságból, de bennem is az az elképzelés él, hogy egy másik "hetero" pasi legyen. És jogos, ez ellentmondásos így. Meg sem tudom magyarázni az okát. (aztán az is lehet, ha működik valamiféle kémia, akkor mindegy is lenne)


A fő kérdésedre válaszolva, természetesen fizetnék érte, de nem rendszeresen. Vagyis a fejemben egyetlen alkalom van (egyelőre).

dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor valaki pénzt ajánlott fel, szinte tárgyként akart kezelni engem. Nem fogadtam el.

Csak anyagiaktól mentesen szexeltem, mert szexelni jó.

Az viszont nem jó, ha tárgyként kezelnek. Nekem összhang kell a szexhez, nem pénz.

dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyes heteronak fizettem már, mindketten élveztük.
dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Aktiv vagyok, és nem egyszer kínáltak pénzt. Még olyan dolgot is szeretett volna, hogy az eszem meg állt...


Sose fogadtam el.

dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Max 25 évesek szophatnak engem is Szolnokon :) 27 vagyok
dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatalnak fizetnék csak. Barcs és környéke.

38f

jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!