Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mi az amit irigyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mi az amit irigyeltek heteró tarsaitokban?

Figyelt kérdés

Nekem ezek jutnak eszembe: lehet saját családom, saját gyerekem, aki a részem, láthatom felnőni.


Esküvő, biztosabb kötődés (jobb esetben), a társadalom elfogad, nem kell outolni, nincsen kisebbség érzetem, ha van gyerekem, akkor jó esetben gondoskodnak rólam öreg koromban.


Sajnos melegként ezek olyan dolgok, amik nagy eséllyel nem lesznek, nagy esély van a magányos öreglétre.



jan. 30. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, hogy heterók.

Nem irigylem- elfogadtam.

jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
... miért a két öreg férfi is segítheti egymást, mint nő a férfit, vagy férfi a nőt.
jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Látva a hetero barátaim unokatestvéreim kapcsolatait, családi életét, nem mondhatnám,hogy olyan,mint amit irigyelni tudnék.

Mikor volt párom,sokkal nyugisabban éltünk,kiegyensúlyozottabban. Gyereket nem is szeretnék,és mivel 55 vagyok , hát a közös öregedés is elmarad.Nincs most párom.

Persze, magányos lehet valaki kapcsolatban is, független attól,mi a szexualitása. És én bizony, ezt látom az ismerősöknél, színházat játszanak,közben a háttérben érdekes dolgok lehetnek.

Nem félek sem az öregedéstől,sem a haláltól.Annyi szépet adott az élet volt párjaim által és ad a mai napig,még így magányosként is,hogy nem vagyok elégedetlen. Persze,jól esne ha esténként valaki azt mondaná,hogy " Szia, hiányoztál " és csacsognánk,kivel mi történt. De ha nincs, akkor azt kell megélni ami van,de azt száz százalékkal.

Örülni kell más sikerének, más melegek kapcsolatának,boldogságának.Lehet,hülye vagyok,de az utolsó páromnak tavaly volt a jelképes "esküvője ". Ráírtam,gratuláltam és azt kívántam nekik,szeressék egymást mindig.

Ha szeretet van - akkor minden van,akkor nem érdekes a pénz, a pozíció, mert ezeket az élet öt perc alatt elveheti.De ha szeretik az embert, azt nem vehetik el tőle,ahogy azt sem, ami a fejében van,a tudást.


Innen kívánom minden kedves meleg sorstársamnak,akár van társa,akár nem,hogy az életében a szeretet mindig ott legyen,bármilyen formában !

jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
3# ez kb egy temetésen is elmenne...
jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Menj külföldre ott lehet gyereked es hazasodhatsz es elfogadobbak az emberek
jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Engem a család, gyerek, társadalomnak megfelelés nem érdekel, ha heteró lennék sem szeretnék.


Amit irigylek, hogy gyerekkorban nem bántalmazzák őket, akár fizikailag, akár verbálisan, így kevesebb eséllyel alakul ki náluk valamilyen szorongásos betegség.

Nem kell titkolózniuk, magyarázkodniuk, nem tesznek fel nekik illetlen kérdéseket.

jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén: egyik menüpont sem hiányzik, mert békében vagyok fentről kapott életemmel és a kapcsolatommal.
febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!