Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kb hány meleg/bi pasi jár ide...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány meleg/bi pasi jár ide fel?

Figyelt kérdés
Vagy kb hogy van szerintetek itt?
jan. 31. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egész pontosan 8723 darab.
jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 200 körüli. Van egy mag akik naponta és amúgy van egy nagyobb rész akik kb hetente felnéznek.
jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan, az már 1.
jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre lehetett volna egy szavazást kirakni, mert szerintem igy senki se tudná megmondani konkrétan. De még az se pontos mert vagy nincs épp fent és addigra meg eltűnik atöbbi kérdés között ez, vagy épp szimplán nem szavaz. De amugy sokszor ugyan azok az emberek válaszolnak. Nekem is írt már sokszor ugyan az az ember több válaszom kapcsán privát üzenetet.
jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb mind az felhasználók 90% közéjük tartozik és sajnos sok nőnek adja itt ki magát úgy ,hogy neked ez jó hír nekem sajnos borzalmas ha ki irok 1 lányról 1 kérdést széttrollkodják ha pedig válaszolok a kérdésükre akkor jön a mínusz mert olyat írtam ami nem tetszik nekik pl: Volt 1 kérdés nem rég rég ,hogy valaki fiatal tini fiukra vágyott és kérdezte ,hogy gáz e ? írtam igen rögtön mínusz ( Mint ahogyan erre a válaszra is verik a mínuszt )
jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés, mert a válaszolók fele itt is homofób troll nem meleg/biszex.
febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!