Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ragaszkodik valaki az állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodik valaki az állandó szexhez?

Figyelt kérdés

febr. 3. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen , mert van aki nem? N
febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
#1 sajnos van olyan aki nem ragaszkodik a szexhez. De az már az exem 🤣
febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Napi szintű szex nálad az állandó vagy mondjuk 2-3 naponta is állandó? Ha napi szinten kellene teljesíteni lehet nem bírnám.. meg amúgy is azt mondják 3 naponta termelődik annyi hogy termékeny is legyen.
febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Páromnak alacsony a libidója és hetente egyszer vagy kétszer szexelünk. Én hármat bírnék, illetve szinte naponta masztizok. Próbálom arra vezetni őt, hogy heti 1-hez ragaszkodjon.
febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 miért akarod csak heti 1re vissza szorítani a 2t vagy 3at? Úgy hogy napi szinten masztizol?
febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mint mondtam: párom libidója alacsony és alapból hetente egyszer vagy kétszer szexelünk. Az enyém nagyobb és én valójában nem éltem ki magamat. Nem fogok tudni többet "kiharcolni" belőle, nem kívánja. Mással sem kívánná, ha más lenne.
febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De azt az egyet tartsuk már.
febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam a szex rendszeresség kérdése ....nem az a fontos hogy hányszor van ,hanem ,hogy minőségi együttlétek legyenek .
febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem. Elvagyok ölelésekkel meg összebújásokkal is.
febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én csak ragaszkodnék, ha lenne kivel. De jelenleg nekem többször van egy évben karácsony, mint szex. 38f
febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!