Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Itt mindenkinek hatalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenkinek hatalmas méretei vannak?

Figyelt kérdés

Nem vonom kétségbe senki hitelességét sem, de a magyar átlag hivatalosan 13 cm, ennek ellenére itt körülbelül mindenki 16-ot ír általában.

Nekem speciel 18 évesen, 14cm, amit én nem érzek kicsinek, mégis azonnal rávágja ezen az oldalon mindenki, hogy az.

Ezek most akkor kamu válaszok, vagy tényleg szinte mindenkinek 16 vagy afeletti? 💀



febr. 4. 00:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

Akkor én csodabogár vagyok:)

Uniként csak a kis méret,ami bejön,nem szeretem a 12-nél nagyobbat, vagy a vastagot.Nekem is kb ekkora és eddig nem volt gond:)

febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém csak 13, ráadásul vékony is, de nyilván nem fogom 16 centisnek hazudni. Élőben úgyis kiderül.
febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 13-14, és srácokkal aktív vagyok.Nem mondom, h néha nem lenne praktikus pár centi plusz, de eddig nem volt rá panasz 🫣
febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem szeretem én sem a farokméregetős kérdéseket, de a világátlag a 13 cm, a magyar átlag 14 és 15 cm között van.

Nyugodtan utána lehet nézni. 🙂

febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

#8


A 7-es vagyok.

Ràd hagyom, ha ettől boldogabb leszel, legyen igazad.

Butàkkal nem vitatkozom.

febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
7es akkor te meg nem jartal kulfoldon, vagy kulfoldi forumokon. Nem csak Magyarorszagon tema ez...
febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

15-ös!

Mert miben nincs igazam? Nem hallottál még külföldi méret statisztikáról, vagy külföldön nincs plasztikai műtét, mert mindenki meg van elégedve magával?

#8

febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a kicsi jön be! Írhatsz….
febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
Enyém 12cm...
febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

6os válaszoló

Segítsek lemérni?

Persze felállítani is segítek :)

Hány éves vagy?

febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!