Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy meleg srác, találkoztu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg srác, találkoztunk párszor, de nem volt semmi különös még... ölelés volt, de legutóbb, amikor átöleletem remegett. Remegett már nálatok is valaki ölelésnél?

Figyelt kérdés
febr. 21. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen,sőt sírt is utána csendesen. Szeretethiány,óriási ! Meglepi őket és ettől borzonganak....
febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Menekülj! Meg fog fojtani a ragaszkodásával.
febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Talán túl szorosan ölelted és nem kapott levegőt.
febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cuki
febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Miért biztatjátok menekülésre az ismerkedőket?

Nem árt,ha tudnátok,hogy rengeteg szeretethiányos ember,meleg van,akinek jól esik az ölelés,főleg ha régóta vagy egyáltalán nem kapott.

Nem kéne rideggé tenni az embereket,éppen eléggé rideg és gépies ez a mai világ.

Találkoztam nem egy olyannal,aki szeretethiányos volt és meglepődött,sőt megijedt, amikor tőlem ezt érezte,kapta.Sok meleget pedig biztos vagyok benne,hogy az hajt,lök bele önző emberek karmaiba,hogy megijednek a szeretettől és azt hiszik,hogy nekik erőszakosság,dominálás stb jár,azt érdemlik...Erre is tudok konkrét példát.

febr. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párommal történt meg, hogy az ölelésétől remegtem. Előtte exeimmel nem volt ilyen. Ebből tudtam, hogy ő az Igazi. :3
febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!