Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés. Ha az utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Ha az utcán kézenfogva mennék a párommal esetleg egy puszi is elcsattanna, mint a heteróknál, akkor megvernének, leköpnének minket? Vagy "csak" a beszólogatás menne? Esetleg egyik sem?

Figyelt kérdés
Vidéken sokkal rosszabbul reagálnának, mint Pesten?
febr. 22. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most kb 3-4 hónapja már ezt csinálom. Semmi. Abszolút. Max annyi hogy néznek… de hat az meg semmi
febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Meg hány órakkor?


Mert nem mindegy ám.

febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarsz. 31/F hetero
febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt utcán emberek közt, fényes nappal nem annyira valószínüleg nem lesz senki bátor.



De 100% biztonságos sajnos hely nincs, egy kósza homofób kb bárhol lehet, nincs kordon meg beléptetô rendszer.



De ugyanakkor ez igaz elfogadóbb emberekre is. Van, hogy egy kis közösség sokkal normálisabb.

febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az zavarna de kurvára, ha egy embert elkezdenének nyilvánosan leköpködni, megalázni, és megszégyeníteni az utcán. #3
febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt pasimmal csókolóztam vasút állomáson.

"Remélem ezek nem velünk jönnek!" Mondta az egyik srác. Ennyi.

febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
6: A vélemény nyílvánítás szabad. Attól még gyökerek voltak.
febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Bolondok mindenütt előfordulhatnak, talán az a kulcs, ha ez nem olyan "magamutogatás", akkor azért jó lenne, ha a XXI. században ez nem lenne téma. Már elmúltam negyven, de egy csajjal sem kezdtük el kihívóan "kedvelni" egymást, még esetleg fiatal koromban buliban oldott hangulatban esetleg, de nem a nyilvánosságra tartozik. Mindegy számomra a nemi orientáció, de azt bárkinél furának tartom, ha kirakati módon viselkedik,.
febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8: Semmi nem tiltja. Tehát szabad. Vagy talán egyes emberek mimóza lelki világa fontosabb kellene hogy legyen a páromnál, és a kapcsolatomnál? Ha nem tetszik ne nézd, fordulj el, hunyd le a szemed, vagy szaladj el. Élni és élni hagyni. #3
febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Összesúgnának a hátatok mögött.
febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!