Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy azzal, hogy csak tartós kapcsolatban gondolkodtok hibát követtek el?

Figyelt kérdés

Kezdek így érezni. Tudni kell rólam, hogy késön kezdtem el ismerkedni és az a pár első rövidke kapcsolatom mind csalodással ért véget. Eléggé megviseltek, emiatt 2 évig nem is foglalkoztam a párkereséssel. Most is van bennem egy visszatartó erő, a régi dolgok miatt nem tudok még bízni az emberekben ha azt mondják hogy ő igazi párkapcsolatot keres. Viszon érzem, hogy hiányzik a szex. Vannak napok amikor, úgy vagyok vele hogy francba az egésszel és keresek valakit és lefekszem vele.

Akadna is valaki akivel anno párszor összejöttünk, de mivel tapasztalatlan voltam (és a kevés alkalom miatt még most is az vagyok kb) nem élveztem annyira a dolgot vele. Ez és a tény hogy nem nagyon foglalkozik azzal hogy elkaphat valamit valakktöl eléggé visszatart. (Állitása szerint ott az óvszer, meg élni akar, még ugy is hogy öm maga mondta, hogy volt már hogy elkapott valamit, de kikezelték, igaz ironikusan pont attol az embertől akivel ugy tünt igazi párkapcsolata lesz) De közben meg hiányzik a szex, hiányzik az intimitás és valahol azt érzem, hogy le kellene tojnom az összes félelmem, az elveimet és belemenni a dologba vele. Vagy valaki mással, bár nála elöny volna hogy már azért ismerem, tudom mire számithatok.

Nem tudom, mit csináljak, mert ez a hookup dolog nem jellemző rám, mindig is egy igazi párt kerestem magamnak, de közben meg ugy érzem hogy csak az időm pocsékolom és inkább mennem kellene félelmek nélkül.

Voltatok mér így? Végül mit tettetek? Megérte?

(Bocsi, ha kesze kuszán fogalmaztam, de a gondolatok csak jöttek és jöttek. 😅)



febr. 27. 08:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is így vagyok vele ..de mindig eszembe jut ,hogy én érzelmek megélésére is vágyom,és érzem azt ,hogyérzelemből nem arra amit egy ilyen durr bele adhat .a "tapasztaltlanságod"aaazt meg ne szégyelld
febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele, de egyre nehezebb. Bennem is van egy rész ami ha tehetné minden nap szexelne. És vannak idöszakok amikor nehéz visszafogni ezt az oldalam...
febr. 27. 08:48
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Kerd meg csinaljatok tesztet, akkor megtudod, hogy valojaban beteg e es lehettek tartos szextarsak egymasnak.

Persze itt bizni kell abban, hogy nem dug félre gumi nelkul massal. Bar szerintem mivel vele nem elvezted ugy a szexet, nem vele kellene lenned.

febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok ...értem mire gondolsz ....sokszor én is így vagyok vele ,de az eszem mindig győz ....én biztos ,erős érzelem nélkűl még csak szeretkezni sem tudok .a fizikai részét én jobb híjján megoldom magamnak ....de az érzelmet ....
febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam már, de szerintem irreális dolog azt kérni egy vadidegentöl, hogy csináltasson mindenre is tesztet. Szerintem az volna a reakciója jogy akkor inkább keres valaki mást aki enélkül is belemegy.

Abban pedig igazad van hogy lehet hogy nem ezzel a sráccal kellene. Valószínűleg azért jár a fejemben a dolog annyira vele kapcsolatban, mert egyrészt ő szerete velem találkozni, másrészt meg már volt közünk egymáshoz. Magyarán a leg egyszerűb megoldás volna ő.

febr. 27. 09:04
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én óvszer nélkűl biztos nem csinálnák vele semmit.Devazt neked kell tudnod neked belefér e.Ha nem akkor nagyon nincs min gondolkozni
febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy alapvetően nem fér bele. Tudom, hogy ha együtt lennénk akkor is ott motoszkálna a fejemben a dolog. Ezért sem mentem még bele, és szerintem nem is fogok.

Csak közben hiányzik a szex, mostanában folyton azon jár az agyam és ez okozza a konfliktust bennem.

febr. 27. 09:15
 8/30 anonim ***** válasza:
Ismerkedni miért nem próbálsz?
febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Pár hónapja beregisztráltam romeóra, de néhány beszélgetésnél tovább nem jutottam. Még mindig kavarognak bennem a dolgok hogy biztos szeretnék e egy valódi kapcsolatot. Mindenféle félelem van bennem. Mivan ha megint elutasítanak, mivan ha meg tényleg találok valakit és komolyra fordul. Érdekes hogy vágyom rá és szeretnék egy társat, de félek is tőle. Részletekbe nem mennék bele, de lényeg hogy nem tudom hogy illeszkedne bele az életembe. Szokták mondani hogy az élet nem bonyolult csak az emberek teszik azzá, na ez rám 100% igaz...
febr. 27. 09:35
 10/30 anonim ***** válasza:
64%
Egy jó adag határozottság kéne neked
febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!