Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy azzal, hogy csak tartós kapcsolatban gondolkodtok hibát követtek el?

Figyelt kérdés

Kezdek így érezni. Tudni kell rólam, hogy késön kezdtem el ismerkedni és az a pár első rövidke kapcsolatom mind csalodással ért véget. Eléggé megviseltek, emiatt 2 évig nem is foglalkoztam a párkereséssel. Most is van bennem egy visszatartó erő, a régi dolgok miatt nem tudok még bízni az emberekben ha azt mondják hogy ő igazi párkapcsolatot keres. Viszon érzem, hogy hiányzik a szex. Vannak napok amikor, úgy vagyok vele hogy francba az egésszel és keresek valakit és lefekszem vele.

Akadna is valaki akivel anno párszor összejöttünk, de mivel tapasztalatlan voltam (és a kevés alkalom miatt még most is az vagyok kb) nem élveztem annyira a dolgot vele. Ez és a tény hogy nem nagyon foglalkozik azzal hogy elkaphat valamit valakktöl eléggé visszatart. (Állitása szerint ott az óvszer, meg élni akar, még ugy is hogy öm maga mondta, hogy volt már hogy elkapott valamit, de kikezelték, igaz ironikusan pont attol az embertől akivel ugy tünt igazi párkapcsolata lesz) De közben meg hiányzik a szex, hiányzik az intimitás és valahol azt érzem, hogy le kellene tojnom az összes félelmem, az elveimet és belemenni a dologba vele. Vagy valaki mással, bár nála elöny volna hogy már azért ismerem, tudom mire számithatok.

Nem tudom, mit csináljak, mert ez a hookup dolog nem jellemző rám, mindig is egy igazi párt kerestem magamnak, de közben meg ugy érzem hogy csak az időm pocsékolom és inkább mennem kellene félelmek nélkül.

Voltatok mér így? Végül mit tettetek? Megérte?

(Bocsi, ha kesze kuszán fogalmaztam, de a gondolatok csak jöttek és jöttek. 😅)



febr. 27. 08:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Pedig a gondolkodásmódod szimpatikus
febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Igen, önbizalom és határozottság az kellene nem kevés.
febr. 27. 09:42
 13/30 anonim ***** válasza:
Az érződik ...de nagyooon.
febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Mindig is egy visszahúzódo srác voltam, de az évek alatt elég sokat változtam, szerintem pozitív irányba. Viszont láthatóan hosszú út áll még előttem.
febr. 27. 10:05
 15/30 anonim ***** válasza:
Próbálj meg itt ismerkedni...
febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon jó dolog kicsomagolni egy ilyen pasit .lépésről lépésre megismerni ...
febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Lehet, de szerintem a legtöbb embernek ehhez nincs kedve vagy türelme. Pedig az is sok idöbe tellik hogy az ember megismerje a másikat, nem hogy még ilyen helyzetben segitsen neki kibontakozni. Persze valahol érthető az is hogy az emberek nem akarnak "pszichológusosat" játszani.
febr. 27. 11:05
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon régi film,

Fiúk a klubból


Részben az a sorozat is ezt a témát rágcsálja.

Érdemes Végig nézned Magyarországon még teljesen aktuális.


Létezik egyáltalán kapcsolat ami a mesékben, vagy gyermekkoromban megálmodod?

A valóságban nem! Nagyanyám és ükanyám is azért marad a férje mellet mert válás akkoriban még nem is létezett. Fogalomként se.

A férfi, férfi marad még ha meleg is minden lyukra rá repül

Vagy el csábítja egy másik.

Egy idő után meg a legjobbat is megunja.

Nem létezik az egész falumban ahol élek, olyan kapcsolat ahol valaki félre ne lépett volna.

Ez tény, az öregek világosítottak fel erről a leg Szentebb családban is van fekete bárány csak épp nem csinálnak belőle ügyet, és nem válnak.

febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nálam ez nem vagy-vagy kérdés. Ha tisztában vagy az igényeiddel, akkor belefér, hogy alkalmizz és nyitott legyél párkapcsolatra is egyszerre. Elégítsd ki az igényeidet. Ne menjen egyik a másik rovására. Találd meg az egyensúlyt.
febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Az alkalmizáshoz szükség volna egy egészséges adag önbizalomra. De sajnos több dolog miatt ahogy korábban is írtam nekem abbol nem sok van. De még ha ugy is döntenék, hogy belevágok, akkor sem szeretném váltogatni az embereket. Most úgy gondolom, az ideális az volna ha lenne egy valaki, akivel ha nincs is köztünk hagyományos értelembe vett párkapcsolat, mégis van egy szexen alapuló valami. Szexhaverok? Valami olyasmi. Csak félő volna hogy ebben a helyzetben valamelyikünk belezúg a másikba. Erre nálam lehet nagyobb volna az esély. Persze ha viszonzott aklor ning gond, sőt az volna a jó, de ha nem az akkor nehéz helyzetbe kerül az ember. Gondolom ilyen kapcsolatban erösen tuatositania kell az embernek magában azt hogy ez nem több és nem kevesebb annál ami.
febr. 27. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!