Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy a melegeknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a melegeknél nincsen általában olyan tartós kapcsolat, mint a heterók között?

Figyelt kérdés
márc. 10. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

- Kevés a meleg a heterokhoz képest. Akiket melegnek számolnak sokan, azok közül sokan biszexuálisok, akik sokszor hetero kapcsolatban élnek, sokszor csaponganak.

- A melegek nagyon válogatósak, nagy elvárással állnak a másikhoz.

- Sokan nem akarnak kapcsolatot, pasik lévén egyikről a másikra ugranak, és mivel nincs a társadalmi megkötő erő (az asszony-gyerek háromszög), így ezt meg is tehetik könnyebben.

- A melegség még mindig nem elfogadott (annyira, minthogy a nőknek szavazati joguk van, vagy a feketék elfogadottsága - ezek pár évtizede vagy egy évszázada még problémás kérdések voltak, nézzük ma hol tart már a helyzet) eléggé, emiatt sokan küzdenek mentális problémákkal, görcsökkel, megfelelési kényszerrel, ami az emberi kapcsolatokra is rámegy.

márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
A heterók közt sem tartós kapcsolat van, hanem megalkuvás megalkuvás hátán, döntsd el, hogy ez irigylésre méltó-e.
márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Meleg és jelenleg magányos férfiként azt látom magam körül,hogy a hetero kapcsolatok nagyon nagy része kényszer miatt van egyben. Hitelek,lakhatási problémák,gyerek,lustaság a változtatásra,szeretők stb...Tegnap egy bevásárlóközpontban voltam ,több üzletben is jártam. Lehet,hogy mivel egyedül vagyok jobban feltűnik de a párban levők nem valami boldog és kiegyensúlyozott összképet mutattak. Úgy is lehetne fogalmazni, hogy a "langyos kakiszag" áthatotta az egész plázát.

Melegeknél is van bőven ilyen, ráadásul sok közöttük a kötődési problémás,komplexusos,akik szintén nem szeretetből vannak együtt.Két exem is ilyen, a jelenlegi "párjával".

Ugyan nem jó egyedül, de néha azt mondom,hogy megnyugtató.Egyike vagyok azoknak,akik semmilyen alkalmi szexet nem akarnak.

márc. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd hogy a heterók kapcsolata olyan tartós lenne. Nézd meg hogy gyerekvállalás után mennyi házasság, kapcsolat megy gallyra. Arról nem is beszélve, hogy mennek durván ott is a megcsalások, szex helyetti fejfájások stb. Van 1-2 meredek sztorim haveri körökből. Hozzájuk képest én egy angyalka vagyok az én monogám 14 éves kapcsolatommal.
márc. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen is tisztellek benneteket azért,mert így tudtok egy kapcsolathoz viszonyulni kedves 4-es !


#3

márc. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Mert a ferfiak 99%-a csak dugni akar

Hetero kapcsolatba meg a no valamilyen szinten viszafogja a ferfit

márc. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ne általánosíts! Gimis haverom felesége a szülés után lejárt terembe edzeni, mert őneki sem tetszett, amit a tükörben lát. A vége az lett, hogy a 23 éves csaj viszonyt folytatott az 55 éves edzőjével hónapokig, majd amikor a gyerekük 3 éves lett elutaztak Görögországba, aholis a férj kapott egy videósorozatot a felesége dugványozásairól. Jó nyaralás volt az tuti.

Ennyi erővel akkor én is általánosíthatom, hogy minden nő félredug.

márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#4

Jó, hogy van ilyen a meleg kapcsolatokban is. :)

márc. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A bi es meleg ferfiakra ertettem
márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért van a melegeknél is aki régóta kapcsolatban van ugyan azzal a személyel.

Nekem is van kapcsolatom.

Itt van olyan?

márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!