Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kimertek menni az utcára a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimertek menni az utcára a párotokkal kézenfogva pl? Nem szólnak meg érte a heteró emberek?

Figyelt kérdés
Hol laktok?
márc. 14. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Budán lakunk, nem járunk gyakran kézenfogva, attrocitás még nem ért
márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nincs párom.
márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, de volt már rá példa, persze olyankor megbámulnak, vagy lebu3iznak halkan.


25 L Budáról

márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Fiatalabb párjaim voltak eddig. Érdekes módon kezünket fogva sosem mentünk,de belekarolva igen.

Ha padon ültünk,akkor pedig ráhajtotta a fejét a vállamra.Ha találkoztunk valahol,akkor mindig nagy és szoros ölelés és arcpuszi volt.

Soha,sehol ebből nem volt gond,beszólás,atrocitás. Hogy magában ki,mit gondolt,az pedig sem akkor nem érdekelt és ha lesz párom ismét,akkor sem fog érdekelni. Akit szeretek,afelé így nyilvánulok meg.

Mikor nyaraltunk, utaztunk,akkor sem volt gond,hogy egy szobát kértem.

És még annyit, hogy a páromat kedvesnek,kicsimnek szólítottam ,szintén mindenhol, mindenki előtt.

Férfias vagyok,párjaim is azok voltak, de ezeket értékelték és igényelték,ahogy én is.


55 F

márc. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan külföldön élünk, de nem mászkálunk kézenfogva. A városban meg szabadidős helyeken amúgy szoktam látni ölelkező, ill. kéz a kézben azonos nemű párokat és ez itt senkit sem érdekel, pedig állítólag elég konzervatív ország.
márc. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Szerintem a kérdés nem külföldről szólt, a magyar helyzet érdekli az embereket. Tudom, külföldön a kerítés is kolbászból van stb., lapozhatunk. :o)
márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megfogom a kezét ha akarom, és nem érdekel hogy ki mit gondol róla. Ő már félénkebb, így a rá való tekintettel ha szembe jönnek vagy mögöttünk akkor elengedem.


24F

márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!