Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire számít a kinézet nálad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a kinézet nálad?

Figyelt kérdés
Ha van valaki, aki nagyon ronda, de ápolt, jó teste van, és relative normális, akkor adnál egy esélyt a dolognak? Akár kapcsolat, akár alkalmi. Értékeld magad egy tizes skálán a válaszod mellé (nem mint ha számítana, csak érdekel)
márc. 18. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Külsőleg találjam vonzónak, másképp nem akarok párkapcsolatot. Akit nagyon rondának gondolok értelem szerűen nem lesz semmi. F
márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Csak párkapcsolat érdekel és már régen nem az számít, ki hogyan néz ki.

Emberileg szeretem megismerni már kezdetben,mert alapvető tulajdonságokat a szép arc és az izmos test nem tud elfedni,pótolni.

A szépfiúkat pedig sosem kedveltem, lehet ez nálam hülyeség,de ez van.


F

márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az,hogy ronda de jó teste van? Ha jó teste van nem lehet olyan ronda. A rondaságban sokat szokott nyomni a latban az elhanyagolt test és az ápolatlanság. Ha a test sportos és az ápoltság meg van nem tudom lehet-e olyan csúnya arc, hogy rondának lássam.


Vagy mutatnál esetleg fotót hogy kb.mire gondolsz, mert így nehéz megmondani.

márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha a lelke a helyén, ápolt lenne és ő is szimpatikusnak találna engem nem érdekelne hogy nézne ki. Már rájöttem, hogy a kinézet semmi, ha belülről rohadsz és egy megbízhatatlan személy vagy.

10/7

26F

márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ott a maximális pont a 4-esnél !


#2

márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Fotót nem szeretnék, sokan rondának találnak, de már olyan is volt akinek bejöttem, de, sajnos nők voltak ://// Én nem szeretem ahogy kinézek, de ez ad némi kis erőt hogy ezek szerint nem mindenkinek számít.
márc. 18. 18:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan rólad, hanem egy random fotót, ami sacperkábé kifejezi, hogy mire gondolsz.
márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok vele hogy számít de abban nem hiszek hogy valaki ronda.mi alapján mondod hogy ronda vagy.2-3 ember véleménye alapján
márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
[link] Más karakter vagyok de ilyen szintre sorolnám magam xd
márc. 18. 19:29
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Pl aki 130 kg az alapbol ronda
márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!