Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiak, Hány éves korodban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Hány éves korodban verted ki a farkadat először? milyen időközönkét csináljátok? ( Már aki szokta.)

Figyelt kérdés
Hány évesen verted ki először, mire, és milyen időnként csinálod? már ha aki szokta?

márc. 20. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Mindig, mindennap kiverem a farkamat!
Ritkán kiverem a farkamat!
Gyakran kiverem a farkamat!
Nem szoktam!
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Uhh már nem emlékszem.devaz biztos hogy jó kis fantáziàra.mai napig arra szoktam ,Két naponta
márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9 évesen először. Most változó, van mikor minden nap, van hogy egy héten egyszer csak.
márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem akkor 5.osztályos voltam, szóval 11 évesen. Arra már nem emlékszem mire vertem, de naponta csináltam többször is.
márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen, emlékeim szerint. Anno naponta, mostanában meg változó gyakorisággal.
márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kaje39 ***** válasza:
100%
12 évesen, 2 naponta szoktam verni.
márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6 évesen, de akkor még inkább dörzsölgettem, mert észrevettem, hogy az mennyire jóérzés. Főleg lefekvéskor csináltam.
márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És ki hogyan csinálja a farok verést, dörzsöléssel? húzgálással? egyéb? elfelejtettem ezt is beírni a kérdésben. Bocsi!


Egyébként köszönet az eddigi válaszókért

márc. 20. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

11 lehettem kb akkor beszéltünk róla osztálytarsakkal és el kezdtem otthon. Azota 19 éves koromig kisebb megszakításokkal folyton.

Manapság ritkán v h heti 2 v h 2hetente 1 mikor hogy.

21f

márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kb. 13 éves lehettem amikor már rendes mennyiségű produktum is volt...
márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, most naponta kiverem
márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!