Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Nektek volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek volt olyan, hogy családi nyaralás vagy nyaralás közben találtatok kalandot? Történet is érdekelne

Figyelt kérdés
márc. 31. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen igen
márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt
márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 #2

Történet is érdekelné őt, engem, minket! :)

márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen Hawaii-on, akkor meg nem is voltam out. Konkretan a szemben levo szobába mentem at valakihez xd
ápr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Horvátországban volt ilyen kalandom kb 5 éve, mikor (valószínűleg) az utolsó közös családi nyaraláson voltam a szüleimmel. Akkor már előbújtam, tudták rólam. Felszedtem egy helyi jóképű szakállas pasit Grindr-en. Nem kellett magyarázkodjak szüleimnek. Megmondtam nekik, hogy találkozok valakivel, és pont. A pasival több nap is találkoztam, szexeltünk tengerparton, kocsiban, olíva ültetvényen. Szegény úgy tűnt, hogy többet akar. Utolsó nap azt kérdezgette tőlem, hogy nincs-e kedvem máskor lejönni hozzá még több napra.
ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz családi nyaralás, de nyilván ilyenkor is van különtöltött idő + én külön szobában is voltam, egy pasival többször összeakadt a tekintetünk reggelizés közben, meg első nap többször összenéztünk a medencébe, aztán amikor egyedül voltam akkor odajött, kérdezett valamit, elkezdtünk beszélgetni teljesen semleges témákról, majd elkezdtünk személyesebb témákba belemenni, hogy látta, hogy ugyanabban a hotelban szállunk meg, látta, hogy családdal jöttem, mondta, hogy egyedül jött, szeret kikapcsolódni ilyesmi helyeken, amúgy szegedi, ment a small talk, de semmilyen szexuális töltet nem volt a beszélgetésünkben.


Kérdezte, hogy lent leszek-e este vacsora után a bárban mert megnézhetnénk a meccset (valamilyen EB meccs volt), mondom persze, vacsora után felmegyek, picit pihenek és visszamegyek.


Visszamentem, ittunk 2-2 pohár bort, néha egymáshoz értünk “véletlenül”, itt már bókolt is, hogy milyen jól felöltöztem, visszabókoltam, majd a 2. pohár bor után felhozta, hogy ha gondolom, akkor ihatunk még egy harmadik pohárral is a szobájában, ott nincs akkora hangzavar, jobban fogunk aludni, mondtam, hogy örömmel.


Felmentünk a szobájába, kimentünk a teraszra folytatni a borozást, itt a lábam már az ölébe raktam, elkezdte masszírozni, közben beszélgettünk, nevetgéltünk, mondta, hogy ha akarom akkor tovább masszíroz, mondom oké menjünk be, bementünk, mondtam neki, hogy segítsen levetkőzni, és ha gondolja akkor vetkőzzön le ő is mert nagyon meleg van, szóval levetkőztettük egymást és megcsókolt, én viszonoztam, és magáévá tett.


Mivel szegedi, ezért ha arra fele megyek mindig meglátogatom 😇

ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dániában tengerparton volt
ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem :(
ápr. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagykamasz voltam,a szüleimmel jártunk a Balcsira,ott volt egy srác,akivel összebarátkoztunk,sokat dumálgattunk,együtt strandoltunk. Egyszer megkérdezte,hogy próbáltam e már valamit a saját nememmel? Mivel csak ottani ismerős volt és végre jó volt valakivel öszintén beszélni,elmondtam,hogy igen,bi vagyok,volt pár alkalom,de kevés,viszont nagyon vágyom rá.Nyilván lett folytatás amíg ott voltunk.
ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Volt de nincsen köze hozzá senkinek
ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!