Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lenne igény rendes meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igény rendes meleg kempingre?

Figyelt kérdés

Szerintetek lenne igény hivatalos meleg kempingre pl Balaton, Velencei-tó vagy Tisza tavon egy eldugott kis helyen.

És igazából nem nudista kempingre gondolok. Inkább egy meleg találkozási pontra valahol, ahol tudnának ismerkedni a melegek, baratkozni, sátrazni, közös tábortűz, sex, stb stb...

Mert neten nagyon ROSSZ ISMERKEDNI! És egy ilyen hely lehet bevonzana a normalisakat. És szerintem tök izgalmas is lehet ilyen helyen ismergedni utána mehet a sátrazás is. Ti eljönnétek ilyen meleg kempingbe pár napra?



2023. nov. 19. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Jó az ötlet, én tuti mennék!
2023. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha rend lenne tartva, akkor igen. De abból kiindulva, hogy egyetemi wc fülkéjében is glory hole van fúrva, szerintem nincs meg a magyar melegekben az a minimum, hogy valami igényes, tartalmas szórakozás összejöjjön. Én passzolnám.
2023. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ez a bajom. Nálunk van 20 év csúszás de lehet több is a nyugaton szocializálódott társadalommal szemben. Ott ez egy működő dolog, nálunk csak egy orgia helyszíne lenne.
2023. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
A második hozzászólással teljesen egyet tudok érteni.Tudod mi lenne ott?teljes igénytelenség.Nagyonnehéz lenne ott minőségi időt eltölteni.Szerintem aki minőségi időt szeretne eltölteni,vagy normális körülmények között ismerkedni az nem menne oda.Ezeket egy tök hétköznapi kempingben is meg lehet oldani .ehhez nem kell egy szeparált ,polgárpukkasztó helyet létrehozni,ahol álló fszal lehet sétálgatni és sátorról sátorra járni.Mert ez lenne
2023. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Jah és azért kíváncsi lennék ki és hogyan tartaná fenn a közegészségügyi,higiéniás minimumkövetelményeket.
2023. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, a meleg férfiak sokkal inkább hajlandóak az alkalmi szexre, csoportszexre, mint hetero társaik. Nyilván van ellenpéda is bőven, de százalekos arányban ez sztem elmondható. Egy ilyen kempingre is úgy tekintenének mint kihasználandó lehetőségre, és az egész kimerülne a szexpartner keresésben, azzal a tudattal h itt csak mi vagyunk, és ott és azt csinálunk, amit akarunk.
2023. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 DominikX ***** válasza:
84%

Én biztos nem mennék. 1x voltam drag showon egy klubban, meg 1x egy melegbárban, kb. Annyiból állt az egész, hogy senki nem figyelt semmire mindenki csak valakivel csókolózott. Undorító az egész, a heteroknak szánt szórakozóhelyek jóval szimpatikusabbak. A meleg szórakozóhelyen csak azért nem dugnak mások szeme láttára, mert az (még) nem megengedett.

Kempingen ugyan ez lenne, a sátoron lenne a lyuk aztán azon szopnák egymást.

2023. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Mit gondolszajd modelltestu 18 eves fiuk jonnenek? 50-60 eves fonnyast tesu ven bu zik mennenek oda szexelni akikkel amigy is televannak a bu zibarok
2023. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy normálisra biztos lenne igény sok mindenki részéről.
2023. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Semmi értelme.
2023. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!