Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok meleg miért tölt rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok meleg miért tölt rengeteg időt nőkkel?

Figyelt kérdés

Több ilyen meleget látok: barátaik nagy része nő, nőkkel mennek tengerpartra nyaralni, koncertre, programozni, bulizni.


A bulizást megértem, nem mászik rá a csajra minden részeg heteró pasi, de azt hogy valaki egy szobában legyen egy hétig férfiként nővel...lehet én vagyok túlságosan bi, de azért szerintem ott történne ez az. Vagy ez a csajnak is jó, mert azt a látszatot kelthetik, hogy a pasi megvédi, ha kell, közben a csaj is ismerkedhet, ha van rá lehetősége?



nov. 20. 11:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem ez fura. Döntsük már el, kihez vonzódunk. Valahogy én akárhova utaztam nem a barátommal, csak akkor volt nővel, ha az a nő az unokatesóm vagy anyám volt. Fura, hogyha valaki meleg, nem szintén meleg haverral megy.
nov. 20. 11:30
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem az érvelést. Ha férfi barátoddal mész nyaralni, akkor is történnek dolgok?
nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mert alapbol ok is lanyosak es jobban kijonnek veluk. Csajos temak is erdeklik oket nagyreszt, van amelyik minimalisan sminkel is.
nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ki massal beszelgessenek f*sszopasrol mknt a nokkel?
nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondanak engem feminimnek, viszont a barátaim nagy része lány. Nem tudom hogy miért alakult ki, én szívesen barátkozok bárkivel, csak valahogy könnyebben elbeszélgetek nőkkel. Meg ahogy szóba kerül hogy meleg vagyok (nem hirdetem, de ha pl kérdezik hogy együtt vagyok e valakivel nem hazudok emiatt), akkor egyből jönnek rám, mintha innentől kezdve én lennék a legjobb meleg barát, mint az amerikai filmekben. Furi.

Személy szerint azért is van több lány barátom mert nem találom meg a helyemet a “Cső tesó! Adjá’ már egy cigit” társaságokban. Lehet hogy ez idővel változni fog, de egyetemen nem tapasztaltam nagyon sok mást. A srác barátaim nagy része meleg srácokból áll.

Lehet kicsit kusza lett. Nem tudom hogy más melegeknek miért lány barátaik vannak, de nekem ez a tapasztalatom. 20f

nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egy baratom sincs se ferfi se no

Nem is volt soha


40 F

nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Tudod milyen jókat lehet beszélgetni úgy, hogy nincs benne az emberben a szexuális vágy, az a "görcs", hogy meg akarom kapni a másikat? És sok nő is jobban el tudja engedni magát, ha egy férfi tekintetében nem a teste iránti sóvárgást látja.


Meg hát kivel tudna a legjobban eltársalogni egy meleg a disznó pasikról, mint egy nővel? :)

nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem mar en is h a melegek csajokkal erzik jol magukat ...de h miert, az jo kerdes...
nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Mert heterokkal megis mirol beszelgetnének? Heterok csak a csajokrol a kocsikrol meg focirol tudnak beszelgetni mas tema nincs ja meg a kocsmazasrol

Meg arrol ki hany csajt ba szott meg a hetvegen

nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Melegként mondom, hogy ez nagyon buta gondolkodás és felesleges ilyen hülyeségről beszélni. Például 20 évtől ismerem legjobb lánybarátomat, rendszeresen aludtam nála, soha egyikünk sem akart semmit. Mert én meleg vagyok és neki hosszú éveken át volt párja, de most szingliként sem jutok úgy eszébe.
nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!