Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy igazi meleg uni, egyetértünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi meleg uni, egyetértünk?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azon gondolkoztam, hogy egy "igazi" meleg mindkét szerepet szereti (az aktívat és a passzívat is). Lehet hogy valamelyiket jobban kedveli, de például nem szereted ha (elnézést de) seggbe raknak akkor minek vagy meleg? Vagy nem? Nem provokációnak szánom, köszönöm ha normálisan válaszolsz!



ápr. 5. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Lol. Gondolom azért meleg mert a férfi test látványára indul be.


És a passzívokról mit gondolsz, azok se igazi melegek?

ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Annyira egyszerű pedig. Ha szereted a fhaszt, mindegy hogy melyik végén vagy akkor meleg vagy de minimum biszex. Ami mondjuk nálam egy kicsit érthetetlen, azok a biszex passzívak. Tehát szereted ha megdugnak, de egy pinát is szívesen dugsz, nálam ez az ami inkább fura.
ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Szia!

ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem értünk egyet.
ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Jól beszélsz! Jó uzi nem válogat. Mindegy, melyik végén vagy, csak 🍆 legyen. Ez a helyes hozzáállás.
ápr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Olyan fiu is van aki nem akar dugni, aztal mivan??
ápr. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Kulonben is miez a kerdes hogy miert vagyok meleg?? En valasztottam??? A ku**rva isten adta b+
ápr. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Sokn vsak azé “melegek” hogy seggberakhassan a fiúkat igy alázzák meg oket
ápr. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Én azért vagyok meleg mert a férfiak jönnek be. Jah és nem szeretek dugni, csak kapni… akkor most ez hogy van?
ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Jani Belucci ***** válasza:
79%
Az az igazi meleg, aki férfiként férfiakhoz vonzódik. Minden más csak gate keeping. Szóval nem, nem értek egyet.
ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!