Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érzett már így valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már így valaki?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 18:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Sok ev fantazia utan ki akartam probalni a fiuszexet, talakoztam egy sraccal, de amikor odakerult a dolog, hogy ott voltunk mar a szobajaban, eleg fura erzes keritett hatalmaba, ugy ereztem magam mint egy megvadult allat, amit sarokba szoritanak, ami csapdaba esett es szabadulni akar. Persze nem vertem meg a sracot csak mondtam neki, hogy ez nekem nem fog menni, aztan otthagytam, kozbe meg szurt a szivem, azt hittem elajulok, azt se tudom, hogy jutottam ki az utcara, csak mielott szabadulni akartam onnan
ápr. 7. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el a legtobb embernek igy van. Meg nem fogadtal el. Meg az van a fejedben h "uristen buzulok" . Majd eljon a valtozas ideje :) ha valakivel szeretnel beszelgetni rola akkor nyugodtan irj 29/F
ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, sokan vannak ezzel így mint te.

És akkor szoktam nagyokat nevetni mikor elsőre 2faszra vágyik, meg 20/6farokra.

Ők is így járnak mint te

Nincs mit szégyenled rajta.

Nem fogadtad el magad még.

ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Megesik, de ha egyszer megélled más lesz...
ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek ilyen, kinek olyan okokból volt ilyen érzése elsőre. Már akiknek ilyen érzése volt. Én nem tudom, pontosan mit éltél meg, de a társadalom sajnos zömében homofób, és van, akinél ez okozza a tiedhez hasonló érzést elsőre. Első alkalommal, amikor a kolbász ott lebegett a szemem előtt, ahogy leguggoltam, az én agyamban is végigfutott, hogy most akkor én egy f@sszopó bvzi kisk0cs0g vagyok, de hát ez a megközelítés a társadalom szemszögéből pejoratív, rosszalló.


Azóta viszont ugyanazt érzem: f@sszopó k0cs0g vagyok (bár igazából biszex, de ez most irreleváns a kérdés szempontjából), csak már nem zavar a társadalmi megítélés engem tudatilag -mindenesetre magánügyem a saját nemi életem-, hanem jó értelemben érzem magam egy meleg orálszex kedvelőnek.


De ha valaki lebvzizna engem, vagy f@sszopó k0cs0gnek nevezne, az se zavarna már, legalábbis a szavai nem. Az illető szándéka viszont nem mindegy. Ha lekezelően mondja, akkor megfontolom, hogyan viszonyulok hozzá innentől. Ha rossz szándék nélkül mondaná rám valaki, pusztán szókimondásból, akkor igazat adok neki. Végül is f@sszopó férfi vagyok, a szleng szerint k0cs0g is vagyok, dugatnám is magam.


F@sszopó vagyok, mint általában a csajok.


Mi ebben a rossz? Semmi. Aki szereti csinálni , amit csinál, és a másiknak is örömet okoz vele, csak jó dolog lehet. :) Imádom a faszt és imádok szopni! :-) A g3cit is imádom, főleg másokét!


Habár ez nem változtat azon a tényen, hogy engem szexuálisan csakis szimpatikus férfiak érdekelnek, ha meg van a "kémia" közöttünk.


Akárkit nem szopok le és akárkivel nem dugok.

ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!