Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam a legjobb barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátomnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk pár éve, ott ismertük meg egymást, és ez a legjobb dolog, ami a suliban történhetett. Hamar barátok, majd legjobb barátok lettünk. Olyan, mintha családtag lenne, és ekkor még kifejezetten nem tetszett. De azután, hogy ennyire megszerettem emberileg, szép lassan megtetszett külsőre is, és már a leghelyesebb fiúnak látom. Egy elképesztően okos, vicces, kedves ember, pont olyan, amilyet keres az ember egy kapcsolatban, és ez még egy ilyen gyönyörű külsővel is társul. Az elmúlt másfél évben fülig szerelmes lettem belé, és nehéz magamban tartani, ezért is írom ide, meg kezdtem el naplót vezetni.


Nagyjából egy éve tudja, hogy meleg vagyok. Nehéz volt elmondani. Féltem, hogy nem akar többé a barátom lenni. Szerencsére semmi nem változott, én meg felszabadultabbnak éreztem magam, hogy végre valakivel meg tudtam ezt beszélni. De ez most más. Ez őt is érinti, így nehezebb lehet megemészteni a dolgot. Azt meg nem akarom, hogy emiatt véget érjen egy hosszú barátság, mert elképesztően sokat jelent nekem. De így meg azt érzem, hogy hazudok neki, ami nem jó érzés. Mindent megbeszélek vele, de erre még nem voltam képes.


Tudom, hogy ő heteroszexuális, és ezt tiszteletben tartom. Nyilván ezzel nem az a cél, hogy extrákat vagy kapcsolatot erőltessek rá, csak hogy tudja az igazat, hátha nekem is könnyebb lesz utána, mert eléggé nyomasztó, kellemetlen helyzet. De ha emiatt véget ér a barátságunk, az hatványozottan rosszabb lesz. Ő elsősorban a legjobb barátom, talán a legfontosabb ember az életemben. A szerelme nélkül tudok élni, de a barátsága nélkül nehéz elképzelni.


Ti mit tennétek? Aki volt már ilyen helyzetben, hogy reagált a barátja?



ápr. 11. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Hetero. Nem fog már rád ugyanúgy nézni, mint eddig.


Bár hetero vagyok, de évekig tartott egy barátságom, amiben csak évekkel később tudtam meg, hogy nagyjából 2-3 évet volt úgy mellettem, hogy közbe fülig szerelmes volt belém. Sosem mondta el, nem célzott rá, semmi ilyesmi. Persze, ha nagyon akartam volna észrevehettem volna. De neki a barátság fontosabb volt. Sajna jól érezte, tönkre ment volna, ha a nyakamba zudítja.

ápr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha elmondod, véged. Jó eséllyel megásod a saját sírod.
ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Tapasztalatom szerint

Egy barátság sokkal többet ér egy kapcsolatnál, és a több mint 40év azt bitonyítja a házasságál is.

Pasizzál legyen tapasztalatod és erre te is rá fogsz jönni.

ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ha tényleg a legjobb barátod és neki is te vagy a legjobb barátja akkor jó eséllyel sejthet már valamit, főleg úgy hogy tudja hogy meleg vagy. Ettől függetlenül nincs értelme elmondani neki igazából. Max akkor ha neked úgy könnyebb, viszont akkor tényleg azzal számolj, hogy lehet hogy már nem fog rád ugyanúgy nézni, ráadásul még jó ideig egy osztályba is fogtok járni. Viszont egyébként is lehet, hogy jobb ha inkább tartasz egy kis szünetet tőle, hogy gyorsabban túl legyél rajta.
ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne mondd el, ismerkedj másfelé.
ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Tudja hogy meleg vagy, ha akarna valamit kezdeményezne. De te is tudod hogy nincs esély viszonzásra. Teljesen fölösleges elmondani neki, csak nehéz helyzetbe hoznád. Jó esetben elmondaná hogy tőle nem várhatsz semmit, és feszengene egy ideig a társaságodban. Rossz esetben vége a barátságnak.
ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Itasd le s dugd meg akkor:)
ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bandynk24 ***** válasza:
13%

Rövid az életünk,tehát mindent ki kell mondani és meg kell tenni lesz,ami lesz alapon.

Inkább egy igaz "pofon", mint egy eltitkolt szerelem.

Mondd el neki,mit érzel,hiszen nem tudhatod valójában,hogyan is

reagál rá.

7 évig voltam egy hetero sráccal,mire nővel élt tovább..

De nem bántam meg,hiszen velem is foglalkozott.

El kell fogadnunk a helyzetünket.

Minden édes mámoros pillanatot kihasználni,amit csak lehet.

Később bánni fogod,ha nem teszed meg most!

ápr. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Én buliba leitatom a heterokat..Utána könnyebb rávenni őket a dugásra..:-)
ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7 #9

Olyan büszke vagyok rá, hogy szinte soha nem iszik alkoholt, de ha inna se tenném ezt. Ki az az elmebeteg gyökér, aki megerőszakolja a legjobb barátját? Vagy úgy bárkit is... Undorító.

ápr. 12. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!