Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Személyesen hol, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen hol, hogyan ismerkedtek? Kiszúrjátok ha bi, vagy meleg a srác?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Tinder, Planetromeo😉
ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, pont ez a bajom. Egyébként általában kiszúrom, ha valaki sorstárs, szokott működni az a bizonyos radar. De eléggé a béka segge alatt van az önbizalmam, úgyhogy személyesen nehezen tudok kezdeményezni, írásban bátrabb vagyok. Tinderen, planetromeón egyaránt jelen vagyok, de eddig még nem sok jó származott belőle. A planetromeo színvonala rengeteget zuhant ahhoz képest, mikor 2013-ban először regisztráltam. Tinderen kb egy éve vagyok, de általában ugyanaz a menetrend: vagy nem jön össze a match, vagy összejön, de az illető nem akar írni, nem akar válaszolni, nem akar semmit. 32/F
ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Fel a fejjel!😉
ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem ismerkedek, mert már nem aktuális, van párom. De amikor egyedül voltam, én bárhol ismerkedtem személyesen is. Utcán, postán, újságárusnál, tömegközlekedésen, boltban, sörözőben, fagyizóban, szórakozóhelyen, étteremben, könyvtárban, kávézóban, kirakat előtt állva, bárhol. Számtalan példa volt rá. A személyes ismerkedés lényege, hogy az önbizalomhiányodat otthon hagyod, amikor kilépsz az utcára. Nem foglalkozol vele. Nem cipeled magaddal, az csak teher. Én bárkihez odamentem és megszólítottam valamilyen témával, aki tetszett és a radarom is azt mondta, hogy szintén zenész lehet, egy csapatban játszunk. Még tőlem sokkal jobb pasikhoz is. Most mi történhet? Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Nemet mond? Abba nem halok bele. Túlélem. De legalább megpróbáltam. :) Lehet, hogy ő is pont úgy szeretné, mint én, csak ő sem mer kezdeményezni. Akkor elmegyünk egymás mellett és kihagyjuk a lehetőséget, mert mindketten "gyávák" vagyunk? Ennek semmi értelme! Erőt kell venni magadon, le kell rakni az önbizalomhiányt és oda kell menni a másikhoz, ha tetszik! Még imponálni is fogsz neki, hogy milyen tökös csávó vagy! :) Ha meg nem jössz be neki, akkor legfeljebb azt mondja, hogy bocs, de nem. Nem fogja leharapni a fejedet, ő is emberből van. :) De legalább megnyugodhatsz, hogy te mindent megtettél, megpróbáltad. És előbb-utóbb úgy is be fog jönni valaki, ha nem adod fel! Nem világvégi sorscsapásként kell megélni, ha nemet mond valaki, hanem menni kell tovább előre és próbálkozni kell tovább másoknál. Aki mer, az nyer! Örök közhely, de igaz. Aki nem mer, még az esélyt se adja meg magának. És a másik félnek sem.

Legyetek BÁTORAK!!! De komolyan. Nincs veszítenivalótok. Viszont, ha meg sem próbáljátok, mindig ott lesz bennetek a kisördög, meg a rossz utóérzet, hogy basszus, de jó pasi volt és én meg hagytam elsétálni, mert besz@ri voltam. Szedjétek össze a tökeiteket! Ne legyetek bénák! :) Hagyjátok otthon a gátlásaitokat, a szorongásaitokat és ismerkedjetek szabadon, gátlások nélkül! Merjetek bátrak lenni! Megéri! :) Komolyan mondom. Hajrá!

ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Aztaaa, de jól leírtad. Ezt kellene elolvasni mindenkinek, aki ismerkedni szeretne. Bárcsak több hasonló gondolkodású srác lenne, mint amilyen te is vagy :D
ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!