Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tagadja le sok heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le sok heteró utólag hogy volt valami?

Figyelt kérdés
Mármint pl nekem vannak olyan haverok akiket leszoptam vagy ők engem. Mégis úgy kezelik mintha sose történt volna meg. Gimiben pl minden osztálytársammal kivertem kettesbe, mert rá lehetett őket venni. És többel is volt ez-az aztán úgy tesznek mintha sose lett volna ilyen. Minek? Nyílván nem fogom kínos helyzetbe hozni őket ezzel de akkor is.
ápr. 16. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valamit titokban csinálunk,akkor az olyan mint ha nem is történt volna meg. Akivel csináltam,előtte nem tagadom,de más előtt nyilván.
ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De kettesben ha szóbakerül tesz úgy mitnha nem lett volna.
ápr. 16. 13:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a téma körben csak én is kérdezni tudnék.

Srác eljött megdugott, nem 1x.

Sokat beszélgettünk szerelmet valott, de ő nem merne felválalni mert idősebb vagyok nála, lassan eltünt.

Nemrég bejelölt Facebookon, látom nyáron megnősült, és olyan ömlengős csodás az élet

Hálás vagyok a feleségemért...

Bejegyzésekkel van tele.


A válasz erre a kérdésre,amit feltettél kérdező.

Nem is érdekel ő dolguk, legyenek boldogok.

ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyelli amit tett. Önmaga előtt is.
ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben évekig szopta a farkam egy srác. Mikor pár éve rákérdeztem kb kiakadt, hogy minek hozom ezt fel mert 1-2 tali volt csak. Holott minden szerdán szabad volt a lakás és jött, sőt a végefele annyira akarta hogy néha a suli WC-be csináltuk. De még én voltam kb a bolond neki.
ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésben és a hozzászólásokban sem látok heterot, ez egyértelműen homo téma.
ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezekben az esetekben valóban nem heterokról beszélünk. Nekem például soha eszembe nem jutott, hogy ismerőssel, haverral bármit is csináljunk. Viszont a családi hátterük, az esetleges negatív társadalmi visszajelzéseket elkerülendő inkább megpróbálnak úgymond "hagyományos" életet élni.
ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan srác aki csak ki akarta próbálni. Nem tetszett neki. Sose akarta újra. De ugyanez volt. Letagadta kb. Pedig nem volt semmi, nem erőltettem vagy ilyesmi hogy újra.
ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre sosem fogunk rendes választ kapni.

Tiniként én is 8 éven keresztül dugtam egy fiúval. Most együtt dolgozunk, egy szálláson vagyunk, sőt ketten egy szobában.

Mégis úgy tesz, meg beszél, mintha sosem történt volna semmi.

ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A tagadás a tudat első számú pszichológiai védekezési eszköze:

Amiről azt gondolom magamban (és mondom a többi fajtársamnak hogy nem történt meg) az nincs, nem kell vele foglalkoznom, nem kell róla gondolkodnom, tehát nincs belső / külső szégyen sem miatta ...

MERT AMI NEM VAN = NINCS


* te se akadj ki rajta

** ez a tagadó fél problémája

*** 90% hogy nem fogod megváltoztatni

**** akik pszichológiát tanulnak kérem tegyenek ide pár linket ami tudományos alapon vizsgálja ezt a kérdést thx.!

ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!