Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tagadja le sok heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le sok heteró utólag hogy volt valami?

Figyelt kérdés
Mármint pl nekem vannak olyan haverok akiket leszoptam vagy ők engem. Mégis úgy kezelik mintha sose történt volna meg. Gimiben pl minden osztálytársammal kivertem kettesbe, mert rá lehetett őket venni. És többel is volt ez-az aztán úgy tesznek mintha sose lett volna ilyen. Minek? Nyílván nem fogom kínos helyzetbe hozni őket ezzel de akkor is.
ápr. 16. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Képzeled el, ha mindenki felvállalná és elismerné...

Azonnal borulna a párkapcsolatok,házasságok 80 %-a, de lehet még több.De a nőket sem kell félteni,ők is megérik a pénzüket :)

Egyébként a 17-18 év alatti huncutkodások nem számítanak szerintem,nincs még kiforrott identitása az embereknek. Ha ekkor van valami erős inger,akár sorozatban,akkor szokott eldőlni a fő "csapásirány"...

ápr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A gimis évek alatt rendszeresen dugott egy osztálytársam,nagyon oda volt értem!

Érettségi után megszakadt a kapcsolat,majd kb 5 év múlva találkoztam vele egy kávézó teraszán ült egy csajjal!

Megörülve üdvözöltem, de lepattintott,hogy összekeverem valakivel,ő nem ismer engem!

Vettem a lapot és nem erőltettem,de úgy mondtam volna,hogy a seggem kellett volna elővennem,arra biztos emlékezne mert nyalta falta!

ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy én vagyok fura, de nálunk semmi ilyesmi nem volt. Eszünkbe nem jutott, hogy egymást szopjuk le, hiába nem volt éppen csajunk.
ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért tagadja, mert lehet kellemetlenül érzi magát... Vagy rá sem akar gondolni, nehogy megkívánja újra...:D
ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!