Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek ha a párom félős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a párom félős, és rohadtul zavar?

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem jelenleg, együtt is vagyunk, de zavar benne pár dolog amit mondtam is már neki, de mivel elégge konfliktus kerülő ezért ilyenkor vagy témát vált vagy nem válaszol a kérdéseimre.

Az zavar hogy szégyel engem, vagy ha nem is engem azt hogy párként élünk. Teszem azt reggelente én viszem dolgozni kocsival, piros lámpánál akarok neki egy puszit adni elhúzza a fejét mert hogy megláthatnak és akkor mi lesz. Otthon ha nyitva van az ablak vagy a konyhaablaknál állunk amin nincs függöny akkor is ugyanez van, annyi kivétellel hogy rám is szól hogy belátnak, de ezt akkor is mondja amikor éppen senki nincs a közelben. Értem én a "mindentcsináljunknégyfalközt" dolgot, de nem gondolom hogy bárkinek is köze lenne hozzá hogy a saját otthonomban mikor és hol csókolom meg, vagy a saját autómban, de ő nem hajlandó elengedni ezt a "úristenmásokmitgondolnakvagyfognakgondolni" érzést, és hozzáteszem nem tinédszerek vagyunk, ő 39 éves én 24. Mellesleg bármilyen dolog is ez, én büszke vagyok hogy ő a párom és mindennél jobban szeretem, nem lehet hogy ennek egy kölcsönös érzésnek kellene lennie?

A következő probléma hogy kb haverokként élünk, nem párként. Nem becézget, nem bújik hozzám magától, nem csókól meg, nem puszil meg, semmi romantika nincs kb azonkívül hogy éjjel azért átölel az ágyban, ugyanígy a szexet sem kezdeményezte még egyszer sem amióta együtt vagyunk, csak én. De ha kezdeményezek sem ér sokat mert egyszerűen nem érzem hogy kívánna bármennyire is, a farkát is felállítani kb majdnem 15 percbe telik, aztán végülis megtörténik, de én kényeztetem ő meg fekszik mint egy darab fa. Nagyon szeretem ezek ellenére, de kevésnek érzek mindent. Mit kéne csinálnom, lelépni?



ápr. 18. 07:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén? Nem hozzád való, bármennyire is szereted. Beszélj vele, hogy ez nem jó neked.
ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Én a másik oldalon voltam. És akkor jutottam el ide amikor a partner már egyáltalán nem vonzott semmilyen szempontból. Itt is hasonló lehet az ok
ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalatból írom,hogy a párod már nem vonzódik,nem érez irántad olyat,ami egy kapcsolatban várható.

Csak azt szégyelli az ember,az kellemetlen neki,ami olyannal vagy olyantól van, aki már ciki,akit nem szeret és aki teher az életében.

Lehetséges, hogy azért van még veled,mert nincs hova menni,vagy nem akar szülőkhöz visszaköltözni.

Ezt már észre kellett volna venned,tuti hogy nem ma kezdődött.Csak áltatod magad,mert mégis jobb,mint ha senkid sem lenne.

ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha kényezteted , feküdj rá - 69 - akkor majd hátha Ő is viszonozza . Bár én a helyedbe elgondolkoznék amit a 3-as (10 ora56 p ) írt .
ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz benne?
ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak érdekből van veled, mióta dolgozik,van félre tett pénze? Vagy tényleg ennyire fél, de azért 4 fal között mégsem kellene.
ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagyod. Nem azért keruli a csokokat olelest stb mert meglátnak hanem mert nem akar veled ilyesmiket. És azt nyilván nem vallja be tehát azzal indokol hogy meglátnak. Csináltam már ezt pasival és onnan kb 2 hónapra szakítottma is mert eljutottunk a hidegen hagyástól oda hogy már undorodtam is tőle
ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt ilyen.

Mikor megismerte jelenlegi párját, hirtelen minden megváltozott pedig engem is nagyon szerett és én szakítottam.


Utodomat már átölelte alvás közbe, nemhogy autóba smároltak hanem mindenhol, Parlament előtt köztéren parkban.

Nekem meg a kezemet se merte megfogni.

ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is a másik oldalon voltam azon az oldalon ahol a párod van.

Egyszerűen baromira nem éreztem vonzalmat iránta, zavart hogy büdös volt a szája, hogy erős lábszaga volt, egyszóval higiéniára keveset adott. Takarítani se nagyon szokott, mosogatás után se voltak teljesen tiszták az evőeszközei.

Pedig HELYES srác volt, de ezeket a dolgokat nem tudtam elengedni es mindig ott volt előttem mikor az ajkamat akarta megerinteni hogy koszos a keze és a körme... Hogy csók közben érzem a szájszagát.. Stb.

Úgyhogy pár hét alatt vége lett mert ezek olyan dolgok amikre nem hiszem hogy fel kéne hívni a figyelmet hanem alap dolog a lakás és a testünk higiéniája

A kedvencem volt mikor hazaertunk valahonnan és azon kezdett viccelődni hogy minek mosok kezet... Na most kepzelheted mekkora gusztusom volt utána megenni a kaját amit megfozott.


Aztán hiába volt helyes túl nalas volt hogy állandóan csokolgatni puszilgatni akar. Szerintem nem tul férfias ha örökké a másik pasi nyakan logsz akár melegek vagyunk akár nem.

ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9


Nyálas *

ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!