Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek ha a párom félős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a párom félős, és rohadtul zavar?

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem jelenleg, együtt is vagyunk, de zavar benne pár dolog amit mondtam is már neki, de mivel elégge konfliktus kerülő ezért ilyenkor vagy témát vált vagy nem válaszol a kérdéseimre.

Az zavar hogy szégyel engem, vagy ha nem is engem azt hogy párként élünk. Teszem azt reggelente én viszem dolgozni kocsival, piros lámpánál akarok neki egy puszit adni elhúzza a fejét mert hogy megláthatnak és akkor mi lesz. Otthon ha nyitva van az ablak vagy a konyhaablaknál állunk amin nincs függöny akkor is ugyanez van, annyi kivétellel hogy rám is szól hogy belátnak, de ezt akkor is mondja amikor éppen senki nincs a közelben. Értem én a "mindentcsináljunknégyfalközt" dolgot, de nem gondolom hogy bárkinek is köze lenne hozzá hogy a saját otthonomban mikor és hol csókolom meg, vagy a saját autómban, de ő nem hajlandó elengedni ezt a "úristenmásokmitgondolnakvagyfognakgondolni" érzést, és hozzáteszem nem tinédszerek vagyunk, ő 39 éves én 24. Mellesleg bármilyen dolog is ez, én büszke vagyok hogy ő a párom és mindennél jobban szeretem, nem lehet hogy ennek egy kölcsönös érzésnek kellene lennie?

A következő probléma hogy kb haverokként élünk, nem párként. Nem becézget, nem bújik hozzám magától, nem csókól meg, nem puszil meg, semmi romantika nincs kb azonkívül hogy éjjel azért átölel az ágyban, ugyanígy a szexet sem kezdeményezte még egyszer sem amióta együtt vagyunk, csak én. De ha kezdeményezek sem ér sokat mert egyszerűen nem érzem hogy kívánna bármennyire is, a farkát is felállítani kb majdnem 15 percbe telik, aztán végülis megtörténik, de én kényeztetem ő meg fekszik mint egy darab fa. Nagyon szeretem ezek ellenére, de kevésnek érzek mindent. Mit kéne csinálnom, lelépni?



ápr. 18. 07:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Itt két fiúról van szó, vagy mi?
ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Senior Séf ***** válasza:
46%
Jézus! Teréz anya is férfiasabb jelenség lehetett.
ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11: a kategóriából nem esik le? 😅
ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Még szép, hogy nem akarja, hogy ezt mások is lássák!!! Ez nem tartozik senkire sem, és normális embernek eléggé undorító, a párod tudja ezt, te sajnos nem.
ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten meg tudom érteni, számomra visszataszító akár hetero akár meleg párok csókolóznak a nyílt utcán.
ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A hetero még elmegy, de azonos neműek, borzalom!!!
ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!