Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért alakult ki ez a fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez a fajta szexualitás ? Te mennyit gondolkodtál már ezen?

Figyelt kérdés

Hány éves korodban jöttél rá?

Szerinted nálad mitől alakulhatot ki?

Mi a tudományos és a spirituális magyarázata a homoszexualitásnak?

77-ig betegség volt ,90 óta nem az

. De te betegségként tekíntesz rá? Áldás vagy átok?


ápr. 18. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Semmi gond nincs ezzel... Sokkal képlékenyebb dolog ez a szexualitás, mint gondolnád. Van, aki heteróként a farkak felé is szeret kacsingatni... Na és?
ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
2, Az nem heteró!!
ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Rossz kategória... először a hetero kategóriába raktad, a hetero meg nem gondolkozik rajta, mivel nem meleg 😅
ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam utána soha, ez csak az én elméletem: azért alakult ki, hogy ne szaporodjunk túl a földön, kiélhessük azonos neművel is a testi örömöket és szerethessünk szabadon
ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Tudományos (pszichológiai) magyarázata van, számtalan tanulmány foglalkozott vele, egzakt választ tud adni a tudomány (semmi köze a spiritualitáshoz).

Áldás vagy átok... bármi is a szexuális preferenciád, ha átoknak tekinted akkor sosem leszel boldog! Ha elfogadod, hogy ez is hozzád tartozik, a vágyaiddal vagy teljes akkor van esélyed elindulni a boldogság felé vezető úton.

ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Időpocsékolásnak tűnik ezen gondolkodni.

Egyszerűen imádom a faszt és a formás férfi hátsót, s teljesen aktívként még szopni is szeretek.

ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Milyen tudományos magyarázatra gondolsz? Csakmert elolvastam számtalan szakirodalmat a témával kapcsolatban és egy szilárd lábakon álló ,bebizonyított ,elismert tudományos magyarázattal sem találkoztam. Minden csak feltételezés . Szóval ezt fejtsd ki kérlek
ápr. 19. 05:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen heteró közegben nőttem fel egy kis faluban ahol azt se tudtam mi az hogy meleg, és akkor még a tv Ben sem voltak melegek, Van aki forrón szereti film volt talán az egyetlen amit még nem is értettem.


Ezt dobta a gép, nagyon nehezen fogadtam el magam öngyilkosság gondolata folyamatosan a fejemben járt, és azon gondolkodtam mi a nagyobb szégyen a szüleimnek ha öngyilkos leszek vagy ha Megtudják hogy meleg vagyok.


Ma már leszarom a kívülállók véleményét.

Sokat foglalkoztam a hittel istennel, ott csak azt láttam hogy ha meghalunk tapasztalatokkal leszünk gazdagabbak azt nem eszi meg a rozsda, és az életet gyülölet nélkül kéne megélni.

Meleg élet erre a célra a legnagyobb kihívás, végignézve pár éltuzat lehet 100heteró élt se tapasztal annyit mint 1meleg,

Gondolom ezt nem kell magyarázni miért is.

A legfájobb pontot az életembe eddig a rádióból, tv ből kaptam

Mikor a hírólvasó abberáltak nak nevezte a melegeket, mint tényként közölte.

Tudnék angolul, vagy németül nyilván nem ebben az országban élnék.

ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is tudtam hogy meleg vagyok, egészen kiskoromban is. Ettől függetlenül átoknak tekintek rá, egy olyan átoknak ami a megszokott boldog családi élet megteremtésétől foszt meg, és az élet egyetlen célja így, hogy szerelemben valakivel együtt öregedjek meg.

23F

ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sorsban és életútban hiszek. Már csak azért is, mert szerintem minden fontos emberrel meg kell ismerni egymást. Akkor az is le van zsírozva Isten által, hogy ki mihez-kihez fog vonzódni.
ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!