Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén pihenni volna kedvete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén pihenni volna kedvetek, de a párotok elkezdene cseszegetni titeket, hogy menjetek már valahova, legyen már minőségi, aktív pihenéssel teli és hétvégéhez méltó az együtt töltött idő. Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Mindk3tten kedveljük az aktív pihenest úgyhogy egyetertenenk

O fizikai munkát végez, ennek ellenére a hetvegi pihenés nem a tv előtt fekve történik nálunk Vagyis nemcsak fekvés

2022. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Igaza lenne.

Szeretem konkrétan átfeküdni a hétvégét, de egy jó kis program ezerszer minőségibb.

2022. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Pff de utálom ezt.

Ha kulonlaknánk latszolag belemennek utana hétvege fele "beteg lennék"... menjen magának, nekem a hétvege a pihenés és a tv ről szól.

2022. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Már több csajomat raktam ki e miatt. Én heti 5, hétköznapot melóztam, ők meg ügyeleti rendben, vagy versenynaptár szerint.

És rohadtul nem értették meg, hogy nincs kedvem 200 km.-t vezetni egy retkes falunapra, vagy várért, sem túrázni, sem az anyjáékkal jópofizni falun. És pláne nem, nem megyek segíteni a barátnője lakásfelújításán, inkább adok lóvét, és hívjon szakit.

2022. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Mindketten imádunk túrázni, így nem szokott nehezünkre esni kitenni a lábunkat a házból. Ha egyszer-egyszer más az igényetek, akkor le lehet ülni megbeszélni, hogy "Drágám, most maradjunk itthon, pihenni szeretnék, de megígérem, jövő héten megyünk!" Ehhez persze az is szükséges, hogy a másik is nyitott legyen az egyezségre és ne kösse az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő menni akar.
2022. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Valahol rettentő szánalmas, amikor az embereknek csak munkából és döglésből áll az élete. Persze mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja, de hogy valakinek annyi legyen az életcél munkán kívül, hogy le lehessen feküdni a TV elé és így él le egy életet ... megdöbbentő!
2022. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Meglepődnék, ugyanis szerencsére a párom is jobban szereti pihenéssel tölteni a hétvégét. :D

Amúgy néha előfordul hogy egyikünk elmenne kirándulni a másik meg nem, olyankor megbeszéljük hogy elmegyünk jövő héten, vagy elmegyünk egy rövidebb sétára. Kompromisszum.



#6

Egyrészt: nem értem, miért lenne szánalmas ha mondjuk valaki egész héten fizikai munkát végez, és végre a szabadnapján ülne a fenekén.

Másrészt: szerintem meg az megdöbbentő, hogy van aki szerint csak a TV létezik, mint otthoni elfoglaltság. Szeretünk otthon lenni, ezzel egyidőben nincs bekötve a TV adás a házba. ¯\_(ツ)_/¯

2022. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha jo párom van azzal már eleve a hetkoznapok is aktivan pihentetők,ahogy a hétbegék is, ha meg masmilyen párom van(mimt most) aki "leszív" a hétköznapokban, akkor a hétvégéken a munkát és a páromat is ki kell pihennem. Ergo nem mennék vele sehova de kedvesen küldeném programozni nélkülem, nehogy maradjon
2022. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
#7 Erre reagálva írtam: "nekem a hétvege a pihenés és a tv ről szól"
2022. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Mindketten az aktív, programokkal teli pihenést szeretjük, így pont, hogy nem érezzük "cseszegetésnek", ha egyikünk felvet valamilyen programot.

Ritkán szeretnénk otthon maradni (nagyon kifárasztott a hét, betegek vagyunk), akkor a másik otthon marad velünk lazulni, vagy elmegy más programra a barátaival.

2022. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!