Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nem leszbikus nők jellemzően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem leszbikus nők jellemzően izgatónak találják, ha két férfi csinálja? És a nő-nő párosításhoz hogyan állnak hozzá?

Figyelt kérdés

Abból kiindulva, hogy a nem homoszexuális férfiaknak jellemzően eléggé taszítónak találják a férfi homoszexuális szexet, de a leszbikus az ugye klasszikus, mint az egyik legizgatóbb dolog.


A kérdés az, hogy ez azért van-e, mert férfiként a nőkhöz vonzódunk, tehát amikor két férfi csinálja, az nem szép, de amikor két nő, az kétszeresen szép - ezesetben akkor a nőknél is ennek megfelelően a két férfi felállás valahol izgatónak kéne lennie.

Vagy az van, hogy mivel azért a két dolog technikailag ugye más, ezért igaziból azért találjuk a leszbikus szex látványát (gondolatát) sokkal jobbnak, mertaz egyszerűen biológiailag más - ezesetben meg azt várná az ember, hogy akkor a nők is sokkal nyitottabban állnak a leszbikus szexhez, mint a férfi-férfi szexhez, kevésbé elutasítóak ezzel kapcsolatban, mint a férfiak a saját neműkkel való szexszel.


Persze az is lehetőség, hogy szimplán mi férfiak perverzebbek vagyunk, mint a nők, és őket egyik fajta hmoszexualitás sem izgatja túlságosan, mindkettőtől idegenkednek.


Vagy akár az is egy elméleti lehetőség, hogy a nők a perverzebbek, és jellemzően mindkettő izgatja őket.


A fenti 4 esetből melyik az, amelyik a nőkre ÁLTALÁBAN inkább jellemző?



2013. jan. 30. 23:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon érdekesek voltak.

A válaszok alapján akkor igaziból csak az az egy verzió zárható ki biztosan, hogy a nők "perverzebbek" lennének, mint a férfiak..


Akkor szeretnék egy újabb gondolatkísérletet bedobni:

ha csak csókról van szó, de az egyértelműen szexuális jellegű, nyelves, szenvedélyes (tehát véletlenül sem olyasmi, amit a lányok esetleg csak baráti alapon elsüthetnek egymás között), akkor inkább két nő vagy két férfi csókját néznétek végig? Melyik taszít jobban?


Azért lenne ez érdekes, mert a csók az ugyanolyan mindkét esetben, ott nincs különbség, hogy két férfi vagy két nő között zajlik-e - így nincs az a bizonytalansággi tényező, hogy vajon a két fajta homoszexualitás megítélésénél mennyire játszik szerepet az, hogy egyszerűen jellegét tekintve mások.

2013. febr. 5. 20:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Két sexy fiatal srácét, az még fel is izgat, egyértelműen! Két nőét? Fúj! Soha! :D


Hú, bocs, de nekem rágondolni is undorító, míg a srácok izgatóak. :)))

2013. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A válaszok alapján akkor igaziból csak az az egy verzió zárható ki biztosan, hogy a nők "perverzebbek" lennének, mint a férfiak.."


Ezt nem tudom, honnan vetted. Engem sok dolog izgat. :)) Domina szex, a párom lekötözése, izgatása így, face sitting, szerepjátékok, eszközök használata, fantáziák többesről BI fiúkkal (tehát két fiú, akik kényeztetik egymást is), különböző pózok, enyhén a pisi szex (ahol a fiú a fogadó fél), stb. Minden normális határokon belül, úgy, hogy mindketten benne vagyunk, élvezzük.


Tehát, egy rakás dolog. És kevés az, ami undorít. Így hirtelen csak a leszbi szex. Továbbá vannak olyanok, melyekre nem vágyom, ezért nem csinálom (pl. anál).


Szóval, akkor ha valaki megkérdezi, hogy szeretem-e az anált és benne lennék-e lánnyal, a nemleges válaszom alapján talán "prűdnek" minősít és azt hiszi, nem vagyok perverz. Szép. :))

2013. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egész jól belegondolva, akár két nagyon ronda, szőrös, csúnya férfit is százszor inkább... azok már amúgy sem tudnak jobban taszítani. De két nőé nekem nem is tudom, annak ellenére, hogy emberileg(!) elfogadom a leszbikusokat nagyon "természetellenes". Szubjektíve írom!


De a gondolatod megfordításaként, ha te nem vagy enyhén homo, vagy a melegekkel, meleg jelenetekkel szimpatizáló, akkor "kevésbé vagy perverz"? Vagy mire értetted? :)

2013. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

látom a "perverzes" megjegyzést kissé félreérthető volt.

Nem szó szerint kell érteni, ezért is volt idézőjelben, hanem a kérdés alatti magyarázó szövegre utaltam vona vissza - ezek szerint nem túl sikersen.


Ha azt elolvassátok, akkor érthető lesz, hogy igaziból csak arra gondoltam, hogy olyan válasz nem érkezett, hogy mind a férfi-férfi, mind a nő-nő szex izgató.

2013. febr. 5. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!