Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokan úgy tartják, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan úgy tartják, hogy a homoszexualitás természetellenes dolog, de akkor miért a prosztatánál van a g-pont? (férfiak esetében)

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam ebben a témában, és nem értem, hogy miért lenne természetellenes, elítélendő dolog, sokan csak mondogatják a "seggbek*rást", mert a sok homofób azt hiszi, hogy direkt kínozza egymást a sok szadista b*zi, holott pont ott van a férfiak egyik úgymond "élvezeti pontja"


javítsatok ki nyugodtan, ha tévedek, nem igazán ismerem a melegek szexuális életét, de azt tudom, ugyanolyan emberek mint mi, állatoknál is van homoszexualitás,

és ha igazam van, akkor a homofóbia egy heteronormatív baromság, és nem betegség



2013. ápr. 15. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
nyilván, aki nem homofób, az csak meleg lehet.. gratula..
2013. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Frigg ***** válasza:
85%
Miből gondolod, hogy csak és kizárólag a melegek pontozhattak le? :)
2013. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ivilicious ***** válasza:
20%
mert kaptam egy mérges üzit is,h mi jogon mondom én azt,h természetellenes a homoszexualitás :D:D:D:D hát természetellenes, nem úgy lettünk megteremtve,kifejlsztve,tök mindegy....de attól még nem ítélem el,bennem is van eléggé hajlam
2013. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%

ha olyan marhára természetellenes dolog lenne akkor nem lennének.ezt nem választja egy ember.A természet megvalósit valamit,ha nem működik kipusztúl magától PL:Neandervölgyi ember.

Ha a homóság nem müködőképes akkor majd kihalnak?

érdekes,hogy szaporodásra képtelenek,de mégsem haltakki.

2013. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Frigg ***** válasza:
100%

Hát ez mindenképp egy érdekes kérdés. Ha úgy vesszük, akkor "bennem is van hajlam", kipróbáltam már lánnyal is, egynek elment, de nem hiszem , hogy még egyszer kipróbálnám, vagy hosszú távon lennék kapcsolatban másik lánnyal. És nem azért mert nem tetszett, vagy homofób lennék, mert nem. Egyszerűen kíváncsi voltam, de továbbra is a férfiakhoz vonzódom. Azt persze látom, ha egy lány szép, de ennyiben ki is merül.


23/L

2013. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem egy laborban lett kifejlesztve.
2013. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
azért, mert a homosexualitás természetes.. és ha nem hiszitek el, hát olvassatok utána. legkevesebb 400 állatfajnál a hétköznapok része a homosexualitás.. Ja és a hormon elmélet is be lett bizonyítva. De akit nagyon érdekel a téma, annak ajánlom Szendi Gábortól a Nő felemelkedése és tündöklése című könyvet. Elég jól levezeti, kifejti és megmagyarázza ezt az egészet.
2013. ápr. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vuk-91 ***** válasza:
100%
Mert a keresztényesített társadalmakban a természetes fogalma egy kicsit eltorzult, most az a természetes, amit a többség képvisel, neadjistennők, ami a fekete-fehér/jó-gonosz felfogású embereknél a jó/fehér oldalt képviseli. Ilyen egyszerű. A társadalmat erről kellene leszoktatni.
2020. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!