Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elvettem egy 16 éves srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvettem egy 16 éves srác szüzességét, most pedig nem tudom levakarni. Mit tegyek? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Egy meleg oldalon ismerkedtünk meg, ő írt rám, hogy szeretne túlesni a dolgon. Végülis jól néz ki, meg úgyis szakítottam előtte a párommal, így belementem. Most pedig többet akar, kapcsolat, szerelem, együttélés stb. De nagyon nagy a korkülönbség szerintem, a szülei nem is tudják, hogy meleg.


26/F (meleg)



2013. máj. 21. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
megszívtad ... egyszer akkor egyszer meg utána
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
mond hogy lett egy barátnőd
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
mondjad neki h nemkellle és neasszonkodj!
2013. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tisztáztad előtte vele a dolgokat, akkor ne lepődj meg. Ne tartsd vele a kapcsolatot, töröld minden elérhetőségét, nem hiszem hogy az apjához rohanna azzal hogy " farba raktak és nem akar velem együtt élni"...
2013. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is szeretnék vele járni, de a közvélemény tuti kikezdene a korkülönbség miatt. Engem nem zavarna, hogy fiatal, csak a beszólogatások...
2013. máj. 21. 23:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bünteti a törvény.
2013. máj. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Béla211 ***** válasza:
100%
Nem bünteti törvény a 14 éven alulit bünteti. Ha tetszik neked és szeretnél te is járni veled mért küldenéd el. Amúgy meg szerintem azért is akaszkodik rád mert érzi, hogy te is benne lenél hosszabb távú kapcsolatban. Amúgy meg le kell ülni és meg kell beszélni,hogy hogyan gondolja meg ,hogy mi a helyzet otthon.Én egy 16 évvel idősebb férfivel jöttem össze most már együtt élünk. Az mondjuk igaz ,hogy én akkor már 23 voltam. Volt aki elő ítélettel fogata meg ,hogy csak azért jöttem vele össze ,hogy kihasználjam. De most már bebizonyítotok ,hogy ez nem így van.
2013. máj. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is szeretnél vele járni, akkor beszéld meg vele. De szerintem az eggyüttélés még korai!

A beszólogatásokkal ne foglalkozz! De egyébként nem kell mindenkinek tudni, hogy ő a párod, csak akik közelebbi ismerőseid.

2013. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
LOL, a "közvélemény" már azzal nincs kibékülve, hogy melegek vagytok. Ha ezen túl tudod tenni magad, akkor a korkülönbség már nem számít. Egyébként meg van egy 28 éves ismerősöm, aki egy 16 éves csajjal jár, a közös ismerőseink időnként megszólják a háta mögött, de ők pont lesz*rják, ki mit gondol. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha ők boldogok, én ugyan nem fogok belekötni. Úgyhogy emiatt ne izgasd magad, ha szeretnél járni vele, akkor járj!
2013. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is szeretnél vele járni, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Van egy barátom, akinek a párja 8 évvel idősebb és már 4 éve vannak együtt. Amúgy is nem kell mindenki orrára kötni. Az a lényeg, hogy jól meglegyetek.
2013. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!