Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elvettem egy 16 éves srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvettem egy 16 éves srác szüzességét, most pedig nem tudom levakarni. Mit tegyek? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Egy meleg oldalon ismerkedtünk meg, ő írt rám, hogy szeretne túlesni a dolgon. Végülis jól néz ki, meg úgyis szakítottam előtte a párommal, így belementem. Most pedig többet akar, kapcsolat, szerelem, együttélés stb. De nagyon nagy a korkülönbség szerintem, a szülei nem is tudják, hogy meleg.


26/F (meleg)



2013. máj. 21. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
azért még szerintem várj 2 évet, nem azt mondom, hogy ne járj vele, de ne hozd nyilvánosságra, csak ha majd elmúlt 18 hmm?
2013. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

A 18 évet nem kell ehhez betölteni.

Ha pedig tényleg olyan jó a srác, a helyedben továbbra is kefélgetném, együttélés, összeköltözés nélkül.

2013. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ftf1983 ***** válasza:
100%

A srác mivel fiatal és Te voltál neki az első és jó volt neki Veled és emberileg is bejöttél neki, azért van ez valószínűleg és valahol egy kapaszkodót jelentesz neki.

A korkülönbség meg nem nagy, ismerek olyan meleg párt, ahol 30 év volt a korkülönbség, a fiatalabbik 16 az idősebbik 46 volt, amikor összejöttek és 5 évig együtt voltak.

2013. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vakarozz.Ha csak a korkülönbség miatt aggódsz,ne tedd.Sokkal nehezebb dolgod lesz majd a szüleivel ha rájönnek.
2013. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg szeretnéd nem foglalkoznál ilyenekkel .... ennyi.
2013. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: szerencsés a Te 16 éves "pasid".... hogy viszonoznád az érzéseit... Velem is ugyan ez történt,16 éves vagyok,megismerkedtem egy 25 éves fiúval,volt szex :$ bele szerettem,sajnos nem úgy reagált ahogy vártam :S Sok sikert nektek ^^ :$ És ne az érdekeljen,hogy ki mit mond! Legyetek boldogok :3
2013. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

MÁZLISTA!

Én is veled egyidős bi srác vok, de nekem bezzeg nem akad 16 éves. Ha meggondolod magad szívesen ismerkednék vele. Engem nem zavarna ha többet akar:) Sőt!

2013. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Brian Kinney, te vagy az? :)
2013. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ha továbbra is rendszeresen pakolod, előbb utóbb lefog esni neki hogy csak szexre kell. Ezután két lehetőség van: vagy elfogadja a helyzetet és továbbra is tágíthatod vagy pedig megsértődik és lekopik.

Mind kettővel jól jársz.

2013. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a dolgokat és arra jutottunk, hogy mindketten szeretnénk járni egymással, így megpróbáljuk. :)) Ma is találkozunk este.

Amúgy aki írta, hogy csak én "kefélgetem", tévedett, mivel mindketten unik vagyunk.

2013. máj. 23. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!