Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagy bi fiúk! Van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi fiúk! Van olyan közöttetek, akit kifejezetten a pasik hasa, azon belül is főleg a köldöke izgat? Elvégre egy hason nem sok más dolog van.

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy engem nagyon izgat. Persze nem mindegyik, mert egy köldök lehet csúnya is, de izgat, főleg, hogy szerintem a köldök adja meg egy has szexepiljét. Köldök nélkül hiába lenne akár kockás is, nem lenne rajta semmi szexi. Izgat az is, hogy amikor valaki behúzza a hasát vagy leül, vagy lehajol, akkor "begyűrődik" a hasa és tök más alakú lesz a köldöke. Engem izgat nagyon ilyenkor is. Vélemények?

Unatkozó homofóbokat kérem, hogy ne írjanak, mert válaszukat úgyis töröltetem..



2013. nov. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csak az izgat kifejezetten, de nekem is bejön a szép kockás has és a köldök! :)
2013. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
izgat a has nem a köldök miatt
2013. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi izgat a hason ha nem a köldök? Hisz a hason nincs semmi más csak a köldök.
2013. nov. 26. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy kár, hogy nem korábban bukkantam erre a kérdésre...
2015. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz!! ;)
2015. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,aki szeretne,írjon!
2015. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok, engem is izgat a has, a köldök, és a mellizom is (mondjuk egy izmosabb, kigyúrtabb testen).
2023. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!