Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van-e valami gyógyír a homosze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valami gyógyír a homoszexualítás ellen?

Figyelt kérdés
Segítsetek . Már ötödikóta vonzódóm a saját nenememhez és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni ráadásul egyre erősseb ez a vonzalom + még keresztény is vagyok sőt az egész család az és ilyen fiatalon nem akarok homoszexuális lenni. Kérlek titeket segítsetek rajtam és legyetek szívesek normális választ irni. A válaszokat és tanácsokat előre is köszönöm .

2014. márc. 19. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%

ez a betegség nem gyógyítható


ja ja tudom pár éve levették a betegségek listájáról de nem véletlenül volt ott


na lehet lepontozni

2014. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#5 Miért, pszichológia szakon azt tanítják, hogy betegség? Akkor jobb is, hogy nem tanultam az életben ilyen ostobaságot. A hiperaktív gyerekek is betegek, hogy legyen kinek eladni a Ritalint.:)


Akik szerint ez betegség, azok információszegények. Kényelmes betegségnek bélyegezni mindent, ami adott ésszel megmagyarázhatatlan, homogén sokaságtól eltérő. Tájékozódjanak, fejlődjenek! Ennyit tudok javasolni önöknek.:)

2014. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Akár betegség akár nem , nem tök mindegy ?

Ez van, tenni tudsz ellene? nem .

Elég sok ilyen keresztény átnevelő tábor volt régebben , azoknak is mi lett a vége egy nagy rakat öngyilkos ,és lelki sérült ember.

Tudod ,hogy lehetnél boldog ? úgy ,hogy elfogadott az ,hogy meleg vagy és nem kínzod magad , a családod se tudd ez ellen a dolog ellen tenni semmit akár mennyire se szerették volna ,hogy a meleg legyél , ha valóban szeretnek akkor így is elfogadnak és nem változol semmit se a szemükben ugyan úgy szeretni fognak, természetesen reagálhatnak úgyis ,hogy te márpedig nem leszel meleg az ő házukban és kitagadnak ebben az esetben vagy összetörsz végleg vagy pedig tovább állsz és új családot keresel magadnak akik valóban feltétel nélkül képesek szeretni téged, amit tudok tanácsolni ,hogy addig ne mond el azt h,hogy meleg vagy amíg nem lennél képes máshol lakni


Az ,hogy hogyan alakítod az életed az a te döntéseiden múlik , tudom hogy nagyon nehéz most de ha boldog akarsz lenni akkor érzed belül ,hogy mi az amit te valóban szeretnél és személy szerint kétlem ,hogy a saját magad szép lassú elpusztítása az.


19/F/Meleg (ha szeretnél még tanácsot kérni vagy csak szimplán beszélgetni akkor írj privátba)

2014. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
van, úgy hívják, hogy elfogadás :)
2014. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
legyél pap..
2014. márc. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs és nem is kell lennie. Nehezebb az élete egy melegnek? Igen! Egy meleg férfinak? Végképp igen! De nem tudsz ellene tenni semmit. Ha magadra erőlteted a heteró életet egy roncs leszel erre már volt sok-sok példa. Így is lehetsz boldog, jó ember. Én keresztényként mondom, hogy az egyházra ráférne egy "frissítés", azokat a törvényeket, tanácsokat réges-rég írták. A biblia szerint nem végezhetnél önkielégítést, nem élhetnél nemi életet házasság előtt és még sok más mára már teljesen elavult dolgot add parancsba. Én azt tanácsolom neked, hogy légy boldog.


17/L

2014. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtatok a szűrő-gyerek kapcsolatról és azzal én is egyetértek , hogy a mai napig nem tudták PONTOSAN megválaszolni ezt a kérdés ( legalábbis én nem tudok olyan fejleményröl)
2014. márc. 22. 21:54
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A szülő-gyerek kapcsolatra vonatkozó nézetek megcáfolhatók azzal, hogy előfordulnak olyan családok, ahol több gyerek is felnő. Mégsem lesz az összes homoszexuális, hanem csak egy. Olyan nagy különbség nem valószínű a bánásmódban...
2014. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz, elfogadod magad és fiatal meleg férfiként éled tovább visszafogott keresztény életed.

Az hogy más a szexuális beállítottságod még nem azt jelenti, hogy el kell dobnod a biblia tanait vagy azt, hogy teljesen megkell változnia az eddigi személyiségednek. S ha a közösség, a családod nem a vallási fanatikus kategóriába esik valószínűleg nem fog az általános coming out utáni súrlódásnál több érni.

2014. ápr. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem te döntöd el.. jah és homoszexuálisként is lehetsz keresztény. A szüleidnek az a dolga -keresztényként meg pláne-, hogy feltétel nélkül szeressenek és támogassanak, szóval ha tényleg azok, akkor nem kéne hogy ez akadály legyen. Magaddal kéne megbékélned inkább, ezt úgy sem tudod elnyomni magadban, fogadd el.
2014. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!