Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van-e valami gyógyír a homosze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valami gyógyír a homoszexualítás ellen?

Figyelt kérdés
Segítsetek . Már ötödikóta vonzódóm a saját nenememhez és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni ráadásul egyre erősseb ez a vonzalom + még keresztény is vagyok sőt az egész család az és ilyen fiatalon nem akarok homoszexuális lenni. Kérlek titeket segítsetek rajtam és legyetek szívesek normális választ irni. A válaszokat és tanácsokat előre is köszönöm .

2014. márc. 19. 21:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitás nem betegség. "Nem véletlenül volt ott"? Esetleg boszorkányt nem szoktál üldözni?
2014. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Am a leginkább elfogadott, leg ésszerűbb magyarázat a hormonális elmélet. Szerintem olvass utána, az is segíthet abban, hogy elfogadd önmagad.

Ismerek olyan ikerpárt, ahol ez egyik tesó totál hetero, a másik meg totál homokos. Nevelésben nemiken lehetett eltérés, itt pedig meg is bukott a pszichológiai betegség elmélete.

2014. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
*g
2014. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
De, van ra valasz, hogy miert lesz valaki homoszexualis. Egy genetikai mutacio miatt. Egyebkent teljesen termeszetes dolog, szamtalan allatfajnal is elofordul. Egyet tudsz tenni, azt, hogy elfogadod. Harcolhatsz ellene, de nem hinnem, hogy egy vallas miatt megerne lelki nyomorekka valni.
2014. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!