Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek van meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek van meleg haverotok?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mióta tudjátok róla? Hogyan tudtátok meg? Hogyan fogadtátok ezt az egészet? Ugyanolyan jóban vagytok vele? Nem égő vele együtt lógni? Miről szoktatok beszélgetni? A srácokról is? Észre lehet venni rajta, hogy meleg?

Kort is írjatok, légyszi! Köszi!



2014. aug. 1. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Remélem nincs.
2014. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs is haverom.
2014. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla
2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
nekem osztálytársam 2 is de egykele se beszélek
2014. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van meleg haverom, de én is meleg vagyok... Gondolom nem melegeknek szól a kérdés. :D
2014. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt, nem látszott rajta.

Mióta át akarta szervezni, hogy hogyan gondolkodjak és hogyan neveljem majd a gyerekeimet és erre vonatkozó "jótanácsokat" adott, azóta nem tartom vele a kapcsolatot.

2014. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Nincs. De ha lenne, már nem lenne.
2014. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen haverom. Egyszerűen elmondta egyszer, mikor beboroztunk. Észnél voltam és úgy tettem, mindha örülnék neki. Szerencsém, volt, mert, ha nem ezt teszem, elromlott volna a kapcsolatunk. Most, talán még az előtte lévőtől is jobb. Nem látszik rajta a melegség. Mindenről tudunk beszélgetni, még a fiúkról is. Ha neki arról kell beszélgetnie, hogy hogy hódított meg valakit, vagy miért tetszik ez vagy az a fiú, akkor beszéljen. Ő is meghalgatja az én gondjaimat. A barátság marcsak ilyen.
2014. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindenkinek van.
2015. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas pacsi istván58nak.:))

többiek süllyedjenek el

2015. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!