Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek van meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek van meleg haverotok?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mióta tudjátok róla? Hogyan tudtátok meg? Hogyan fogadtátok ezt az egészet? Ugyanolyan jóban vagytok vele? Nem égő vele együtt lógni? Miről szoktatok beszélgetni? A srácokról is? Észre lehet venni rajta, hogy meleg?

Kort is írjatok, légyszi! Köszi!



2014. aug. 1. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Van igen írj ha gondolod
2015. máj. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem nekem szól a kérdés de a kommenteket elnézve muszáj írnom.

A legjobb barátom hetero. Amikor megtudta rólam a dolgot, pár hétig került és "emésztette" a dolgot, de azóta még jobban jóba vagyunk és ez nekem nagyon sokat jelentett. Nem napi téma a melegségem, de ha felmerül, természetesen kezeli és ez borzasztóanjól tud esni.

Akik meg azt hiszik, hogy nincs meleg ismerősük...: tuti van, nem is egy, hanem 3-4, csak nem tudjatok róla, mert eltitkolja azért, hogy ne veszítse el a hozzátok hasonló "barátait"!

19/f/m

2015. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Nem zavar.

Nem égő.

Jó arc.

A miről beszélünket nem értem, ugyanarról, mint a többi haverral.


Tudom róla, ő is tudja, hogy tudom, de kicsit "nem kérdezem, te nem mondod" a szitu, de ezt inkább ő alakította így. Nem tudom, hogy milyen lenne, ha a barátjával jönne (szeretném gondolni, hogy nem zavarna, de erre nincs garancia, bármennyire is nyitott vagyok).

2015. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen van
2015. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van aki úgy öltözik mint egy meleg, de hogy meleg is azt nem tudom. XD
2015. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%

15-snek is jár egy pacsi :D



:D :D :D

2015. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!