Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás soha nem lesz elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez egy véget nem érő dolog ami soha sem zárul és nem zárulhat békével.

Mintha eredendően rossz lennék és baj lenne velem.

Kirekesztetten érzem magam aki soha nem lehet egy átlagos elfogadott ember.

Persze senki sem tudja rólam ezt mind magamban érzem.

Lányos sem vagyok ezért nem is látszik rajtam.

De bárhol elő jön ez a téma akár barátok,család,környezet mindenhonnan csak az undor,megvetés és hányinger.

Ezek szerint tőlem lényegében hánynának,undorodnának még azok is akikről eddig azt hittem vagy azt hiszem ,h szeretnek,kedvelnek??

A realitás amibe születtem csak egy színház valódi lényem egy el nem fogadható dolog .Szerepeket játszom és titkolózok álarcok mögé kényszerülök ha nem akarom a megbélyegzést,megvetést.

Hibásan születtem.

Máshogy szeretnék létezni ,de nem tudok.

Érdekes egy lét ez.... Kritikus sérüléseket és drasztikus létszemlélet változásokat eredményezhet.



2015. jan. 29. 04:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Milyen idős vagy? A fogalmazásodból ítélve messze nem vagy már gyerek. Kapcsolatod van? Én nem vagyok meleg, de úgy gondoltam írnom kell, mert tetszett a megfogalmazásod, egy olyan oldalról közelítetted meg, a témát, ami már majdnem irodalmi. Úgy gondolom, hogy saját magadat sem fogadod el. Ez a lelkivilágodat eléggé ronthatja. Nem tudom milyen közösségben élhetsz, amitől ennxire félsz. Szerintem először keress fel egy pszichológust, aki tud segíteni az ilyen és ehhez hasonló dolgokban. Először magadat kell megszeretned, ha ez nincsen meg, más sem fog szeretni. Ha megbarátkoztál saját magaddal, sokkal könnyebb lesz coming out-olni. A szüleid se tudják? Még nem is sejtik?

Úgy hiszem, hogy mindig lesznek homofóbok, és amíg egy kicsi ellenszenv is lesz a másság iránt, ez tabutéma lesz.

2015. jan. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
En is cask csatlakozni tudnek az elotttem szolohoz.Az elso lepes hogy Neked kell magad elfogadnod. Soha ne gondold hogy hibasan szulettel, es ne is gonolj arra hogy barcsak masmilyen lehetnel. A homoszexualitasod is resze a szemelyisegednek, es nem gondolom hogy ezzel lenne akarmi gond is. Ez nem jelenti hogy hibasan szulettel. Ugy vagy jo ahogy vagy. Lehet hogy ez most ugy hangzik mint egy kozhely, de igaz. Szeresd magad eloszor hogy masok is szerethessenek.
2015. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Úgy gondolom, hogy amiket írsz ("hányás, undor") ezek csak Benned vannak, Te vádolod magad. Vagy mondták ezt neked kifejezetten, hogy undorító vagy, mindjárt hánynak? Nem hiszem. Megérne egy beszélgetést egy jó pszichológusnál.
2015. jan. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

*3as... Nem magára konkrétan úgy írta, ahogy te értelmezted.. Olvasd el ismét..

Arra gondolt, mikor valamely közösségben (baráti,család,iskola,..) felvetődik a téma, mint homoszexualitás.. A kérdező erre gondolt nem magára.. Hogy az ismerősei milyen véleménnyel vannak, anélkül, hogy róla tudnák..


Kedves kérdező te nem születtél hibásan!!

Kérlek próbáld meg magadat elfogadni, átgondolni a helyzetet.. Mert az örök stressz,szomorúság,kirekesztettnek érzettség, stb... csak felörli a lelked az énedet.. Hidd el nem akarsz kettyósként egy otthonban megöregedni.. Saját magad miatt kérlek légy pozitívabb, lásd meg az apró örömöket.. Ismerkedj hasonló élethelyzettel küzdőkkel... Vagy valami.. Akár nekem is Írhatsz, ha beszélgetnél..

Remélem hamarosan jobbra fordul az életed (a mindennapjaid)

19/FM

2015. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen egyetértek az előzőekkel, az a probléma forrása, hogy magadat nem vagy képes elfogadni. Ez abban is látszik, hogy még a családodnak és a barátaidnak sem merted elmondani hogy meleg vagy, úgy érzed, mint ha valami baj lenne veled.
2015. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
hogy mondhatná el a szüleinek, a barátainak mikor az emberek 80%a nem is tudja mitjelent és csak itélkezik.. ezért tényleg kár..
2015. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ha valaki meleg, jobb ha nem emlegeti vagy csak olyan körökben ahol hasonloan gondolkoznak. sajnos sok a buta ember aki mitsem tud az egészről de ítélkezik és csufolodik.
2015. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Amiatt az álarc miatt szeretnek minket amit hordunk, nem pedig a valódi énünk miatt.
2015. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Hiába törlitek a válaszom. Attól még mi, normális emberek soha nem fogjuk elfogadni ezt sem,a pedókat sem,és az animalsexet sem.
2015. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es: a kirekesztés sem elegáns tulajdonság... Miért kell Neked egyáltalán mások belső életével foglalkoznod?


Elgondolkoztató, hogy az eddigi 8 (zömében igazán normális) hozzászólásból hét 50% alatti hasznosságot kapott... - vannak akik csak azért lépnek be ilyen kérdéshez, hogy kéjesen piros-pacsikat nyomhassanak?


Kérdező: nem vigasz, de gondolj azokra, akik meg akár 2 házasság és évtizedek után jönnek tisztába azzal, hogy másképp kellett volna élniük s már soha nem lehet pótolni, előlről kezdeni (mert sajnos nem rontották meg őket, amikor rájöhettek volna, hogy más sorsot szánt nekik a természet...). Neked azért még van némi reményed és főleg időd, kívánom hogy tudd végülis a saját életedet élni, akár egy toleránsabb országban!

2015. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!