Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy vidéki gimnáziumban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vidéki gimnáziumban mennyire lehet felvállalni, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés

Amúgy a csajok kedvence vagyok így is, de jó volna, ha elmondhatnám, hogy igazából a srácokért vagyok oda!


18/F



2015. febr. 22. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ennyi idősen már egyre inkább elfogadjak a dolgot, nyugodtan valld be szerintem...
2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%

Húúú gyerekek nagyon beteg már ez a világ! :-)


Egyre több a b.u*zi... :-)


...és a csajok is ezekre buknak... :-)

2015. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár szakközepes vagyok, de ha egy évfolyamtársam coming outolna, igazából lesz_rnám.
2015. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
1%
ha nem vagy homár, az a gáz!
2015. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
"Amúgy a csajok kedvence vagyok így is" - Hitlerjugendes frizkód van, csőnaciban jársz, és reggelente tuti több időt töltesz a fürdőben, mint én, pedig csaj vagyok. = Az emberek 80% már úgy is azt hiszi, hogy meleg vagy. Szóval nyugodtan felvállalhatod a másságodat. :)
2015. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ezeket honnan tudtad, 5. válaszoló?? :D


Amúgy lehet, hogy felvállalom. Csak azt nem tudom, hogyan kezdjek hozzá? xD

2015. febr. 22. 20:34
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Soha nem lesz elfogadva. SOHA. Rohadt búza.
2015. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én felvállaltam pár éve nyíltan, bár budapesti gimiben - rosszalló tekintetekből is kijutott, de többségében inkább ajánlatokat kaptam (persze titokban), hogy meg akarnak dugni :D
2015. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Ha ilyet mondana egy osztálytárs, suli után meglincselnénk, és ő lenne a csicska.
2015. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Ha ilyet mondana egy osztálytárs, suli után meglincselnénk, és ő lenne a csicska."


Remélem, kifogtok egy olyan srácot, aki nem hagyná annyiban a dolgot és feljelent titeket csoportosan elkövetett garázdaságért! :P

2015. febr. 22. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!