Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy mondtátok el otthon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondtátok el otthon, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy biszexulisok és néha fiúval állítotok haza mit szólnak.

2015. jún. 1. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt biszexnek hívják. De én nem mondanám el a helyedbe...Ha biszex vagy akkor kerülheted a szülőkkel az afférokat. Majd akkor mondd el esetleg ha komoly kapcsolatod lesz egy ugyanolyan neművel...addig fölöslegesnek tartom
2015. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

ha pasikkal is sexelsz akkor bisex vagy.

és szerintem mondel,majd össze akarnak hozni mindeféle lányokkal,hogy bizonyitsák hogy te bizony heteró vagy.ami szerintem nem rossz...

vagy elkergetnek otthonról,de igazából te ismered a szüleidet.

ha moder toleráns emberek akkor nincs mitől félni.

2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok elmondani senkinek semmit, csak kérdeztem.
2015. jún. 3. 12:14
 14/14 Cseppke03 válasza:
100%
Ha bisex vagy,akkor minek is mondanád? Írásodból az tűnik ki,hogy így sem,úgy sem férjet fogsz keresni,hanem majd feleséget. Na majd annak szabadkozz,ha rajtakap a haveroddal.
2015. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!