Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mehetnék el anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mehetnék el anális maszti közben?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam már magam análisan izgatni, nagyon jó érzés volt, többször jártam orgazmus közelében, de elélveznem nem sikerült, előváladék is minimális jött csak ki.

F/21 (bi)


2015. jún. 4. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A páromat úgy szoktam orgazmusig elvinni, hogy változtatom az intenzitást. Próbáld meg kitapintani a prosztatád, és ott ingerelni, ahol a legérzékenyebb. Kezdetben lehet segítségre szorulsz pl. azzal, hogy a szerszámhoz kell nyúlnod kicsit, de idővel menni fog, csak lazulj el, és egyedül az orgazmusra, illetve az érzésre összpontosíts.
2015. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabipasika ***** válasza:
28%

Magadnak nem olyan kényelmes. Segítek ha gondolod...


33/F

2015. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem is kéne segitség de csak lányok jelentkezzenek 14-24 évesig ha lehet :-o :-D :-D ;-)
2015. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy prosztata vibratort (hetero vagyok) és azzal sikerült olyat elveznem miközben a farkamhoz hozzá sem értem...
2015. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!