Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek undorodnak a nőktől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek undorodnak a nőktől, puncitól?

Figyelt kérdés
Mit éreznek ha látnak meztelen nőt?Mit vált ki belőlük egy punci látványa?Undort,közömbösséget?Vagy ha nagyon akarják,feláll rá?

2015. jún. 4. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
A heterok által a női nemi szervre használt szavaktol szőr keté áll a hátamon. De mint nő, nekem is tud szép lenni.
2015. jún. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
nem undorodok, sőt a szép lányok tetszenek, igaz nem szexuális értelemben. Az idősebb lógó mellű kövér nők viszont egyenesen taszítanak.
2015. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Én nem undorodom.Attól,hogy meleg férfi vagyok,nincs bennem undor senki iránt.

(Hál' Istennek)

2015. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem undorodom egyiktől sem. Sőt, esztétikailag még szépnek is találok egy formás női testet bikiniben vagy akár meztelenül. De persze szexuálisan a férfiak teste és a farkuk izgat fel csak. :)
2015. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"attól hogy valaki meleg, miért kell mindenképpen butának lennie?"


Az aztán meg se fordul a fejedben, hogy te nézed őket hülyének :D

De oké, te okos vagy, heteró vagy, tehát tökéletes vagy :D

- legalább is magad szerint.

2015. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Kevered a dolgokat, senki se mondta hogy attól okos lenne valaki, mert hetero, azt meg pláne, hogy tökéletes lenne. A válasz így teljesen értelmetlen, csak fokozzuk a hülyeséget. Én egy összefüggést hoztam az önérzetességen alapuló, észérvektől mentes okozati eseményekre és nemi identitás jelenlétére vonatkozóan. Vagyis abból hogy ha valaki betegnek ítéli a melegeket, azt súlyosan el kell ítélni, viszont aki meleg, az lebetegezi azt, aki trollkodik, majd aki erre rákérdez azt is megvetik. Ebből a következetlenségből kimutatható, hogy nagyobb arányban buták a melegek, mint nem. Ha nem érted, nem érted, meglehet, hogy te is buta vagy.
2015. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12%
Ezt a sok búzát...
2015. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem undorodom, de nem is vonz. egy jó alakú nőt szépnek tartok mint ahogy egy tájképre is lehet mondani hogy szép.
2015. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
31%

Én leszbikus vagyok, semmi ellenérzetem nincs a meleg pasi iránt csak egy valamit nem értek.

Többen írták hogy egy idősebb, lógó mellű nő undorító. Az idősebb, sörhasú lottyadt tökű férfi nem undorító? A heteró nőknek igen. A leszbikusoknak is. A hetero férfiaknak is. A meleg pasiknak nem?

Nekem se vonzó egy lógó mellű kövér nő de inkább azt viselném el mint egy szőrös középkorú pasit :D

2017. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
közömbösség de mikor kerülsz olyan helyzetbe h melegként egy lány p*nciát látod??
2017. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!